Wpis z mikrobloga

#thelastofus #bekazlewactwa

Trzeba być skrajnym przygłupem, aby nie zauważyć że LGBT jest promowane na siłę. Homoseksualiści stanowią według statystyk 1-2% społeczeństwa, więc nie jest to kwestia poszerzania odbiorców. Jest to ewidentnie proces inżynierii społecznej. Funkcjonowanie korporacji opiera się na pasożytnictwie i wyzysku, więc logika mówi że ich celem nie jest dobro społeczeństwa. A więc jaki jest cel? Tego do końca nie wiem, choć się domyślam.
  • 142
. A więc jaki jest cel? Tego do końca nie wiem, choć się domyślam.


@damianooo8: to jest bardzo proste. sa firmy zajmujace sie finansowaniem tego czy tamtego, okreslaniem rankingu danych firm i zgadnij co biora pod uwage. no wlasnie.
@kamil1230: Oglądając serial o nazwie "The Last of Us" chcę oglądać wydarzenia, które miały miejsca w grze + ewentualne jakieś rozwinięcia wątków (ale nie zmiana przebiegu fabuły). Jakbym chciał oglądać serial, który miałby się inspirować grą to bym obejrzał sobie jakieś Z Nation czy coś, które z opisu na filmwebie brzmi jak coś mocno inspirowanego tą grą.
ale ja mam to w dupie. ja im nic nie robię. niech sobie będą. chce serial, a nie propagandę. nie mogą sobie tego robić w innych seriala typowo gejowskich? przecież są takie


I trzeba te wątki wrzucać do każdej produkcji do porzygu?

@vartan: @Sat222 macie pretensje, że w serialu te postacie są gejami, gdy serial jest na podstawie gry, gdzie te postacie również były gejami? xD
Zdradzę wam sekret, Ellie też
pokazania, że istnieją i są normalnymi ludźmi, żeby ameby nie pluły jadem na sam ich widok, pozdrawiam.


@Songbird: No to szkoda, że u arabusów - tam gdzie się takich zabija, nawet im przez myśl nie przejdzie sobie jebnąć logo na tęczowo.
No to szkoda, że u arabusów - tam gdzie się takich zabija, nawet im przez myśl nie przejdzie sobie jebnąć logo na tęczowo.


@KwadratF1 no i to jest imo #!$%@? właśnie, powinno tam być pokazywane tak samo, a jak się im zachodnie wartości nie podobają to krzyż na drogę i niech sobie sami radzą. Właśnie dlatego powinno się ograniczyć używanie ropy, gazu itp i wprowadzić alternatywy żeby takie dzikie kraje szybciutko utemperować
żeby ameby nie pluły jadem na sam ich widok,


@Songbird: to teraz odpowiedz sobie na pytanie. jeśli jestes normalnym, normalnie wyglądającym człowiekiem, czy ktokolwiek na ulicy widzi jakiej jestes orientacji? masz to napisane na czole i na ciebie pluje?
"Jak Hollywood pokazywało pierwszy raz pocałunki pomiędzy białymi a czarnymi aktorami to troglodyci też się oburzali. W Memphis nawet zbanowali jeden film za bycie niemoralnym.

Lata mijają, gwóźdź w mózgu części populacji pozostaje."
@rzep: tak, to prawda #!$%@?, lata minęły a niesforni katole dalej swoje, do pederastów nie mogą się przekonać, ciekawe dlaczego? Czyżby zdrowy naturalny odruch, bo kiedy widzisz coś obrzydliwego to naturalnie atawistycznie czujesz obrzydzenie i wstręt. A może
A więc jaki jest cel? Tego do końca nie wiem, choć się domyślam.

@damianooo8: Niektórzy przedstawiciele elit uważają, że należy wpłynąć na zmniejszenie przyrostu naturalnego ludzkości jako gatunku planetarnego. Zapewne motywują to też ekologią, ociepleniem klimatu, CO2 i tym podobnymi hasłami. Są różne metody, nieinwazyjne i inwazyjne. Ta akurat jest nieinwazyjna. Ciekawe czy są lub mogą być w przyszłości jakieś inwazyjne? ;)

@ibilon:

Jakby istnieli i byli normalnymi ludźmi, to nie musieliby tego nikomu pokazywać, bo każdy by to sam widział.


Powiedz to Niemcom w latach 30. a'propos ich stosunku do Żydów, Polaków czy niepełnosprawnych.

W wielu kulturach homoseksualizm był od zawsze traktowany jako coś normalnego, mają z tym problem głównie bajki pustynnych pastuchów opętanych na punkcie seksualności.

Propagandy LGBT nie ma, jest za to coś takiego jak sarkazm albo przesłanie filmu.