Wpis z mikrobloga

#thelastofus #bekazlewactwa

Trzeba być skrajnym przygłupem, aby nie zauważyć że LGBT jest promowane na siłę. Homoseksualiści stanowią według statystyk 1-2% społeczeństwa, więc nie jest to kwestia poszerzania odbiorców. Jest to ewidentnie proces inżynierii społecznej. Funkcjonowanie korporacji opiera się na pasożytnictwie i wyzysku, więc logika mówi że ich celem nie jest dobro społeczeństwa. A więc jaki jest cel? Tego do końca nie wiem, choć się domyślam.
  • 142
@kokos1235: Jak już napisałem w odpowiedzi do rzep mam podobnie jak ty, TE wątki uważam za zbyt rozwinięte w ostatnich produkcjach (np. w ST Discovery też para gay). Mam wrażenie że to przez wytyczne Hollywood, że pewne poprawne politycznie wątki muszą się znaleźć żeby dana produkcja miała szanse na nagrody (było o tym kiedyś głośno)
#!$%@? ale #!$%@? komentowanie. Dużo ludzi na świecie? A no dużo. Lgbtqwerty specjalnie nie mogą się rozmnażać? No nie mogą. Ot cała inżynieria społeczna.
@Songbird: Ale o czym ty do mnie piszesz? Zrozumiałeś w ogóle mój komentarz? The last of us to jedna z moich ulubionych gier jeśli o nią ci chodzi, ale nie wiem jaki to ma związek
@Songbird: jak według ciebie homoseksualizm jest taki normalny to niech zrobią eksperyment i wyślą 100 lesbijek albo 100 pederastów na bezludna wyspę i zobaczymy ile pokoleń przeżyją. Szach mat!
@poradnikspeleologiczny: No to niech se będą te wątki. Byle tylko w przypadku takich adaptacji byli wierni ważnym wydarzeniom pierwowzoru i fajnie by było jakby nie musieli w przyszłości poświęcać tyle czasu na utwierdzanie mnie, że ktoś z kimś bawił się w uprawianie miłości bo to serio jakieś marnowanie czasu (tak, mam w dupie ludzi, którzy MUSZĄ zobaczyć kilka minut ujęć gołych ludzi by uznać daną postać za rozbudowaną). Mimo złego znaku
@damianooo8: cel jest prosty, wzbudzić nienawiść i podzielić społeczeństwo. W latach 90 koło dupy mi latało co kto z kim robi w łóżku, było mi to obojętne, miałem do tego stosunek neutralny. Po latach homopropagandy mam stosunek negatywny jak do żymian, co za dużo to niezdrowo
>historia chorób twojego starego nic mnie nie interesuje


@Songbird: Akurat HIV wśród homoseksualistów jest powszechny. Pewnie dlatego że odbyt nie służy do ruchania.

@damianooo8

buahahahaha ale ty głupi jesteś. :)
gdyby HIV był tylko od tego , to połowa polek by musiała już wymierać na HIV :)
Czy w szkole wiszą Ci obowiązkowo w każdej klasie flagi LGBT a do szkoły przychodzi opłacany z budżet Drag Queen by prowadzić zajęcia z bycia homo?


Czy zajęcia w szkole są odwoływane by dzieci mogły grupką pójść do lokalnego klubu gejowskiego i posłuchać nauczania o zaletach bycia homo?


Czy w dni ważne dla osób LGBT masz święta państwowe, w których publiczna telewizja puszcza programy o tej tematyce a najwyższe osoby w Państwie
Pobierz ol_Io - > Czy w szkole wiszą Ci obowiązkowo w każdej klasie flagi LGBT a do szkoły pr...
źródło: 1663777591338067m
@ol_Io: zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze wieksze pranie mozgow jest w internecie niz w salkach przykoscielnych, bo przeciez u nas nieudolnie klechy probuja prac mozgi w szkolach, a Ty jak widac masz calkiem mocno wyprany mozg jakimis prawackimi bzdurami wlasnie z internetu.

Tak mocno masz wyprany mozg, ze masz jakis odruch bezwarunkowy, ze jak ktos napisze cos o lgbt to musisz zaczac jeczec o to i na dodatek koniecznie cos napisac
@damianooo8: jaki jest cel? I wyczyn to interesie? Jest taki film od”jak napaść państwo”(jest na yt). I opowiada o nowym rodzaju ataku, wynikającym z tego ze otwarty konflikt mocarstw atomowych jest nie do wygrania.
W skrócie polega na demoralizacji, następnie dezorganizacji zycia społecznego, nieszczęśnika zaufania do pańtwa i instytucji publicznych, a następnie wykorzystaniu powstałego haosu, i pod pozorem walki o „klimat, równość, tradycje, dobro” wprowadzaniu własnych ludzi i organizacji. Które beda
@damianooo8: Cel był dużo bardziej trywialny niż "homopropaganda", a mianowicie rozgłos - po 3cim odcinku baza oglądających serial wzrosła o 17%

Sam dopiero wczoraj oglądałem 3. odcinek i byłem ciekaw o co prawicowcy się tak srają i mam wrażenie, że twórcy serialu zwyczajnie w świecie genialnie ich strollowali. Mianowicie podejrzewam, że przez pierwsze 10 min serialu się utożsamiali z postacią Billa do momentu aż poszedł w ślinę z drugim typem i
Cel był dużo bardziej trywialny niż "homopropaganda", a mianowicie rozgłos - po 3cim odcinku baza oglądających serial wzrosła o 17%


@ShmoodeX: Ano, OP jest super przykładem tego, że nawet negatywna reakcja jest pożądana, bo nabija klikalność, oglądalność i napędza dyskusję o tym, co tylko będzie się przekładać na więcej zarobionych pieniędzy.
Dlatego - z kogo beka, chyba z OPa, bo idealnie wypełnia założone cele korporacji. ( ͡° ͜ʖ ͡
Ellie też jest homo


@Songbird:
Ellie "jest" homo tak samo jak Ciri "jest" homo. Młode dziewczęta eksperymentują ze swoją seksualnością w szczególności w post apo gdzie znalezienie kompatybilnego partnera odpowiadającej nam płci nie jest takie proste. Może jest bi, może jest hetero, może jest homo. Może jest niebinarna. Nigdzie w grze nikt nie twierdzi, że jest homo.
Zasadnicze pytanie - co ma orientacja seksualna postaci do tej postaci? Jeśli to jest