Wpis z mikrobloga

#thelastofus #bekazlewactwa

Trzeba być skrajnym przygłupem, aby nie zauważyć że LGBT jest promowane na siłę. Homoseksualiści stanowią według statystyk 1-2% społeczeństwa, więc nie jest to kwestia poszerzania odbiorców. Jest to ewidentnie proces inżynierii społecznej. Funkcjonowanie korporacji opiera się na pasożytnictwie i wyzysku, więc logika mówi że ich celem nie jest dobro społeczeństwa. A więc jaki jest cel? Tego do końca nie wiem, choć się domyślam.
  • 142
@kokos1235
Nawiąże tylko do jednej rzeczy o której piszesz, po co oglądać drugi raz to samo co się już widziało? czemu ludzie tak bardzo chcą 1 do 1 to co jest w materiale źródłowym?
@damianooo8: Promowanie tematu lgbt ma przede wszystkim na celu skłócenie konserw z "progresywistami", to jest odwracanie uwagi od realnego problemu rosnącego rozwarstwienia między bezkarnymi elitami, a klasą średnią czy ogólnie przeciętnymi ludźmi w ramach starej dobrej taktyki "dziel i rządź". Podobnie kwestie rasowe. Temat zbędny, może tylko kwestia adopcji dzieci budzi jakieś kontrowersje, co można by na spokojnie przedyskutować.
Dodatkowo skupianie tożsamości wokół seksualności to prymitywizacja człowieczeństwa i promowanie mentalnego (niekiedy
@damianooo8: Gdyby nie te wszystkie sceny gejowskiej miłości to by gejów z siekierami ganiali a tak to chociaż spokój mają dzięki temu wzrostowi tolerancji po tych wszystkich tęczowych serialach xD
(tu mama adisona, potwierdzam tolerancja i zrozumienie homoseksualizmu wzrasta wraz z każdą sceną gejowskiego seksu na ekranie, wzrasta podwójnie, gdy homoseksualistą jest kultowa postać w adaptacji, która w oryginale nie była homo)
@damianooo8: nie jestem prawakiem, ani lewakiem. Z początku wkurzyło mnie jak zobaczyłem dwóch brodaczy całujących się łóżku, bo faktycznie zaczynało to wyglądać jak w jakiejś netfliksowej produkcji, ale z biegiem czasu okazało się, że wyszedł z tego całkiem niezły dramat, a na końcu to chłop uronił nawet parę łez jak Javier Peña z dziewczyną wyjeżdżali z "bazy" tych chłopów w promieniach słońca słuchając piosenki xD

w sumie też mnie to wkurzyło,
LGBT jest promowane na siłę. Homoseksualiści stanowią według statystyk 1-2% społeczeństwa


@damianooo8: W LGBT poza homoseksualistami, są jeszcze między innymi biseksualiści, tutaj różne dane można znaleźć, od 1 % do nawet 10%. No ale załóżmy 2% homoseksualistów i 1 % biseksualistów. 3 % z 40 milionów ludzi daje 1,2 miliona ludzi. Niby nic nieznaczące 3 %, ale jak się policzy ile to rzeczywiście może być ludzi w Polsce, to jednak nie
@BreathDeath: nikt Ci nie zabrania kontaktów homoseksualnych czy innych przecież. Rób co uważasz, analizuj informacje i wyciągaj wnioski, wierz komu chcesz.
@juin: Wytykam Ci błąd i wrzucanie tekstów z dupy, których nie przeczytałeś albo nie zrozumiałeś, a Ty zamiast się do tego odnieść to zmieniasz temat. ;)

Wy serio jesteście w swojej nienawiści zacietrzewieni, bić wroga bez względu na wszystko, wrzucać linki, bo dwie linijki się zgadzają, „rozsądny konserwatyzm” wytrzyma. xD
@Songbird
ale ja mam to w dupie. ja im nic nie robię. niech sobie będą. chce serial, a nie propagandę. nie mogą sobie tego robić w innych seriala typowo gejowskich? przecież są takie.
@damianooo8: Szeroko pojęte elity zachodniego świata chcą wyplewić z nas obecny czynnik cywilizacjotwórczy (zmienić nasz Quincunx), bo to jedyny sposób, żeby móc w przyszłości złączyć kraje Ameryki i Europy w jedno superpaństwo, w którym posiadają nieograniczoną kontrolę nad ludnością.
Innymi słowy, chcą nas na siłe przeobrazić w inną cywilizacje, bo w takiej formie jak teraz nie mamy szans konkurować z rosnącymi Chinami Indiami etc. To moja teza.
Polecam poczytać "O wielości