Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki

Ktoś z Was ostatnio oddawał do naprawy auto (głównie mechanika) w Rzeszowie lub coś w sensownych okolicach Rzeszowa i może polecić warsztat? Zależy mi na dobrze wykonanej robocie, niekoniecznie najszybszych terminach. Wysokie koszty jakoś przełknę, stawiam, że wszędzie jest już uberdrogo.

Za wszelkie sugestie dzięki!

#rzeszow
  • 8
@Kruchevski: Ja tam zwykle serwisuję auto u kuzyna mieszkającego ~20 km pod miastem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest - o ile jestem w stanie się mu wepchać do garażu, bo zwykle jest zawalony robotą, bo cała okolica się do niego zjeżdża :D

Jak mam coś poważniejszego (albo kuzyn nie ma kiedy ;) ), to zwykle zgłaszam się TU: https://www.hoffman.auto.pl/
Robili mi remont skrzyni, uszczelnianie silnika, naprawę
@Kruchevski: od 2019 zostawiam auto w Top Serwisie, na pewno są specami od Toyota/Lexus ale inne też robią. Zawsze byłem zadowolony z roboty, może nie jest najtaniej jak u kuzyna w garażu ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale zawsze solidnie. Polecanko
@Kruchevski: jak chcesz dobrze i drogo to MDM, a jak dobrze i bez wysokich kosztów to TOP serwis na Hoffmanowej. Osobiście zostawiałem auto w obu serwisach, więc wiem co mówię ;)
@kilo-bravo: może nie zrobili adaptacji dawki minimalnej. np w Vagach po wymianie wtrysku oprócz dopisania go w komputerze trzeba puścić jeszcze procedurę adaptacji. Jak sam sobie zmieniłem wtrysk to faktycznie auto chodziło jak traktor na wolnych obrotach - dopiero po specjalnym procesie wszystko zaczeło chodzić jak trzeba