Wpis z mikrobloga

zobacz też pozostałe Korwiny, a w wolnych chwilach spamuj przystanki dla Janusza.


#

chciałbym przypomnieć @Vealheim, iż zgodnie z art. 63a. Kodeksu Wykroczeń:

§ 1. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem,

podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.

brawa za namawianie do zaśmiecania i bangladeszyzacji przestrzeni publicznej!


#prawactwo #lewactwo #oswiadczenie #usuwajowpisy #krul
  • 8
@cinkek: Ale na stronę to Ty wejdź i czytaj:

Zgodnie z prawem wlepki można naklejać tylko za zgodą osoby zarządzającej danym miejscem, o czym poucza nas art. 63a. kodeksu wykroczeń:



§ 1. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.



§ 2. W
@cinkek: Ocena moralna danej postawy i jej promowanie to dwie różne rzeczy. Promuję stanowisko mniej radykalne niż to, które dopuszczam od strony moralnej, czego dowodem jest ten cytat na stronie z zamówieniami.

Na wykopie, gdzie jest miejsce na dyskusję i szerszy komentarz poruszam kwestię oceny moralnej takiego działania, ale nie jest to promowanie żadnego stanowiska. Promuję poszanowanie prawa.
Na wykopie, gdzie jest miejsce na dyskusję i szerszy komentarz poruszam kwestię oceny moralnej takiego działania, ale nie jest to promowanie żadnego stanowiska. Promuję poszanowanie prawa.


a w wolnych chwilach spamuj przystanki dla Janusza.


@Vealheim: nie wydaje mi się aby ten drugi cytat dotyczył kwestii oceny moralnej.
@franekfm: #fail ? franek nie jestem małym dzieckiem żeby w przeciwieństwie do Ciebie wpisy na wypoku traktować w kategorii fail / win ;d

a w wolnych chwilach spamuj przystanki dla Janusza.


dla mnie to jest jednoznaczne. kuce zamówią wlepki i kuce będą obklejać przystanki/latarnie etc...