Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowy ja ( ̀_́) #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy informacja o zmianach w trybie nocnym, które zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy. Swój kolor - między innymi - zmieniła górna belka serwisu (z niebieskiej na szarą), pojawiło się też kilka innych kosmetycznych zmian, które nam zgłaszaliście

Jeśli nie wiecie jak zmienić tryb, śpieszymy poinformować, że możliwość przełączenia się pomiędzy trybami nocny/dzienny - dla zwiększenia Waszej wygody - umieściliśmy w lewym panelu (dolny, lewy róg), tak abyście zawsze mieli go pod ręką. Sprawdźcie i dajcie znać czy podobają Wam się wprowadzone zmiany

Otrzymujemy od Was bardzo dużo sugestii i zgłoszeń, wszystkie czytamy, wszystkie notujemy, a ogromną większość przekazujemy do zespołów technicznych (sugestii o wprowadzeniu ananasów na górnej belce nie przekazaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Dziękujemy Wam ogromnie za to! Dziękujemy również za feedback, który od Was dostajemy. Wiemy, że jeszcze długa droga przed nami, ale jakoś tak milej na serduchu, gdy wiemy, że idziecie z nami \ () /

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
wykop - Nowy dzień, nowy ja (ง •̀_•́)ง #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy i...

źródło: Tryb nocny1

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
Podeślij nam link do jakiegoś nowszego swojego komentarza, musimy to sprawdzić.


Tu jest właśnie sedno problemu - jak go teraz znaleźć bez marnowania czasu?


@endrju_pl: w uja lecą i udają, że coś robią. Przecież jak mają Twój nick to jaki dla nich problem znaleźć Twoje komentarze?
Admin nie wie jak się poruszać po własnej bazie. Jaja jak berety.
Te "newsy" wyglądają jak pisane przez wynajętą firmę na profilach FB.
  • Odpowiedz
@wykop: od wczoraj nie szło wejść na stronę na Chrome mobilnym (może to od wersji beta Chrome'a, ale wątpię). Ciągle kręciło się tylko kółeczko w nieskończoność. Trzeba było wejść do ustawień witryn w przeglądarce i wywalić wszystkie dane strony i zaczęło teraz działać. Nie było od Adblocka.
  • Odpowiedz
@wykop: przywrócicie możliwość usuwania po dłuższym czasie własnych komentarzy w nieswoich postach na mirko czy to nowa normalność?
  • Odpowiedz
@mgr_rybak: Kurła, musiałem 4 pierniczone strony przejrzeć i komentarz po komentarzu patrzeć gdzie mi odpowiedziałeś i jeszcze inne 2 osoby. Nadal powiadomienie przenosi jedynie do znaleziska, a nie do komentarza. Dodatkowo przez podział na strony głupieje wyszukiwanie ctrl+f. Normalnie szkoda gadać @wykop, odechciewa się jakiejkolwiek aktywności. Czy mieliście #!$%@? kiedyś tak, że była robota na 5 minut, a szukaliście narzędzia przez pieprzone 40 minut? Jeżeli tak to teraz wiecie jak
  • Odpowiedz
@wykop: naprawcie kopiowanie obrazków na telefonie. Po kliknięciu w zdjęcie kopiuje się linka zamiast obrazka. Nie ma też jak skopiować linku do streamble na telefonach
  • Odpowiedz
@wykop: kiedy można się spodziewać aplikacji na iOS? Brak jej to spore utrudnienie mobilnego przeglądania wykopu. Dodatkowo w Safari nie wczytuje się wykop.
  • Odpowiedz
Ogarnijcie się i dajcie tym ludziom pracować.


@anonimek123456: człowieku oni to cudo kleili przez 3 lata podobno. Od początku praktycznie nic nie działa. Ciekawe czy odpowiesz, czy będzie Ci się chciało odszukać moją odpowiedź. Podstawowa funkcja w dyskusjach (bezpośredni odnośnik od powiadomienia) nie działa. To jest tragedia.

@wykop: kiedy w końcu naprawicie odnośniki z powiadomień? Przecież obecnie nie da się normalnie dyskutować. Pewnie i tak nie odpowiecie, bo nie znajdziecie
  • Odpowiedz
@wykop: Gdzie jest Mój Wykop, gdzie znajdowały sie moje ulubione tagi a w nich informacje których oczekiwałem...a teraz wyswietlają mi sięjakieś patocelebryci, daniele, obajtki, famme... Tam przynajmniej mogłem spodziewać się dyskusji na odpowiednim poziomie a tutaj...szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@wykop: nadal brakuje mi możliwości zwinięcia komentarzy. Rozwijam, dochodzę do wniosku, że jednak mnie ta dyskusja nie interesuje i chce zwinąć, zamiast scrollowac w dół wszystkie wysrywy i heheszki na czasami poważny temat.
  • Odpowiedz