Wpis z mikrobloga

Florian dzisiaj jedzie do domu, Mirabelki z resztą i myślę, że to piękne zakończenie trwającej ponad 11 lat przygody z wykopem.

Dziękuję wszystkim, świetnym ludziom, których przez te lata tu spotkałam, macie na zawsze miejsce w moim serduszku.

Niezmiennie zapraszam na jedzenie:
instagram ziemniakizostaw
A zwierzaczkowo na
Dionizy, tam też będzie informacja jak pojawi się newsletter ( a myślę, że to będzie najlepsza forma komunikacji).
Profil na patronite jest w trakcie weryfikacji, więc za kilka dni możecie szukać nas też tam.

()()()/

#ziemniakizostaw #pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

c.....i - Florian dzisiaj jedzie do domu, Mirabelki z resztą i myślę, że to piękne za...

źródło: 51343275-F1A7-48D9-A9D2-F242061C5BF0

Pobierz
  • 27
@mala_kropka: nie będzie :(
@Ufolog tak w wielkim skrócie to mnie wykop #!$%@? ;) od dłuższego czasu miałam z tym serwisem love-hate relationship, w związku z coraz mniejszym udziałem love po prostu nie widzę sensu tu dalej być, nowy wykop to gwóźdź do trumny
@fuechsinn Niepozorny, jak dzisiaj wszczął awanturę o kuwetę to jednak pokazał że ma jaja, chociaż nie ma XD
@chixi: wiem, ze moze #!$%@? wykop ale mimo wszystko jak wrzucalas posty to czesto mirki wplacaly hajsik, ja tez cos tam pare razy wrzucilem i choc smutne najczesciej to lubilem czytac te historie, moze sie zastanowisz sie, zeby zostac bo cos tam spolecznosc wykopowa zawsze wspierala twoje dzialania i jednak w takiej charytatywnej robocie kazde wsparcie jest cenne, poza tym wydaje mi sie, ze chyba wszyscy Cie tu wspierali i chyba
@koparkowy_z_nad_wody: jasne, że tak! Dzięki Mirkom i Mirabelkom udało się zrobić bardzo bardzo dużo dobrej roboty i niezwykle to doceniam. Wierzę też w to, że jak ktoś będzie chciał nas wspierać to znajdzie na to inny sposób ;) A jak ogarnę newsletter to tez poproszę kogoś stąd żeby dał namiar. Jak tak czekam na usunięcie konta (bo musiałam o to poprosić siłę wyższą) to wrzucę jeszcze kilka metamorfoz które między innymi
c.....i - @koparkowyznad_wody: jasne, że tak! Dzięki Mirkom i Mirabelkom udało się zr...

źródło: 8CE2A5EA-F39A-4648-8B4D-EFF8C589DD81

Pobierz