Wpis z mikrobloga

Coś tak dawno nie oglądałam #gonciarz wiec rzuciłam okiem na nowe filmy, ale trochę mnie to przeraziło. Z mega jakościowych filmów gdzie dupe urywalo, nagle nudy i człowiek ma dosyć po minucie. On sam za to wyglada tragicznie, postarzał się o 10lat, jakby na coś chorował. Mam nadzieje, ze to co napisał na ig, o jego wlanialym roku zycia, jest prawda ( ͡° ʖ̯ ͡°) widzę po oglądalności, ze nie tylko ja odnoszę takie wrażenie.
Vittel - Coś tak dawno nie oglądałam #gonciarz wiec rzuciłam okiem na nowe filmy, ale...

źródło: 9030BC27-ECF6-476A-8E83-4BAA7D14669E

Pobierz
  • 6
@Vittel: te filmy przypominają jakieś takie dziwne włóczeni się, #!$%@? je urywany, rozedrgany montaż. Mało tam treści. A nawet sam ubiór Gonciarza jest dziwny nawet. Dla mnie kluczowym momentem było, gdy kiedyś nieironiczne ogłosił, że uważa się za artystę ;)
@elperson: z 1 strony jest to możliwe, z 2 strony jest mnóstwo 40letnich facetów, co picze widzieli tylko w TV. Także tak, teoretycznie mógł je zobaczyć, ale patrząc na jego turbo izdowaty charakter i brak JAKICHKOLWIEK JAJ, to śmiem wątpić.