Wpis z mikrobloga

@lalabomba
Powtórzę jeszcze raz, wykopu nikt nie traktuje poważnie, bo każdy wie, że to siedlisko debili. Z resztą i tak tutaj w 90% siedzą ludzie wspierający Ukrainę. Jak checie mieć realny wpływ na wojnę informacyjną to zapraszam na facebooka, bo tam jest na odwrót i większość mocno powiela ruską propagandę i nienawiść do Ukraińców
@pafeo: @lalabomba Wykop chcąc nie chcąc ma duży wpływ na nastroje społeczne w polskim internecie. Ludzie wchodzą tu często po info lub opinie na jakiś temat, a potem przenoszą je gdzie indziej, a także do znajomych czy rodziny ;)
@podjad3k: Ale mam wymienić jeden przykład, czy sto? Bo jakoś nie widziałem
żeby rok temu wśród polaków była aż taka duża niechęć co do drugiego narodu. Na początku wojny każdy w sumie był chętny do wspierania Ukrainy i trzymał za nią kciuki. Trolle w ciągu roku sprawiły że to co #!$%@? się na Facebooku, twitterze czy youtube to jakaś komedia xD Zapomnieli co działo się jeszcze ponad 30 lat temu w
Jeżeli myślisz że opinia społeczeństwa zachodu w dłuższym terminie nie wpłynie negatywnie na wsparcie Ukrainy przez rządy, to tak masz 20 iq.


@dedler123: Tak samo jak 2 lata temu nazywani szurami sprawili, że nie było lockdownów tak teraz nazywani onucami sprawią, że wsparcie przestanie płynąć - ty chyba naprawdę masz te <20 IQ
Nie wydaję mi się żebyś to robił po równo XD

@JanuszPDM: wiadome że z przewagą na ukrów bo to tu ludziom ostatnio na ich punkcie odwala.
Jeśłi wykopkom odwalałoby na punkcie kacapów to bym to samo robił wobec kacapów.
Nie widzisz tej zależności?

@dedler123 no jakoś nie podałeś jednak mi tego potwierdzenia dla 20 pkt IQ. Czyli nie masz argumentów. Tylko proszę nie pisz, że jakby nie ukry to by w