Wpis z mikrobloga

@Zoliborskaskoda: 1 problem mam z takimi badaniam jest selekcja kobiet do nich.

Dupa jak wiadomo wystarczy ze powie ze chce i ma pierydliard opcji, na roznych tinderach i speed datingach zostają generalnie "odpady" ktory np maja zbyt wygorwane wymagania co do wzrostu etc.

Generalnie nie neguje zaleznosci, ale jako dowodu na konkretna sile zaleznosci takich badan nie mozna zaakceptowac

Pozatym nawet to badania nie jest az tak drastyczne jesli chodzi o
@shogu: Wiadomo, masz rację, że ta próba kobiet nie jest reprezentatywna dla całej populacji kobiet, choć dla części, myślę, że jest. Tylko taki przegryw bez znajomych to jedyną opcję do znalezienia kobiety to ma na tinderze i zagadywanie w pracy/szkole/uniwersytecie (lub nawet na ulicy), ale przegrywy często mają fobię społeczną i nie zagadują na żywo, a w internecie to im nie wyjdzie za bardzo jak widać z powyższego badania.
@shogu:

Pozatym nawet to badania nie jest az tak drastyczne jesli chodzi o blackpill manlet 165 @Mineciarz69 mial 20% skutecznosci a wzrostak 40%


Różnica jest duża, ale nie przesądzająca. W sensie, nie mówię, że charakter i inne rzeczy nie mają znaczenia, tylko jak napisałem we wpisie "wzrost ma znaczenie", a nie, że "tylko wzrost ma znaczenie".
@Zoliborskaskoda: ale na to nikomu badania nie sa potrzebne bo to jest jasne jak slonce.

I to jest de facto pusty wniosek bo wszystko ma znaczenie w jakims %

Ilu tu juz wzrostakow na wykope sie zalilo ze nigdy nawet za reke nie trzymali.

Jedyne co ciekawe z tych liczb ten przeskok powyzej 172. Jakas granica przy ktores samicom suchnie pochwa
@Mineciarz69
@shogu: Na wykopie jest wojna - czy wzrost ma znaczenie (i co najważniejsze jakie), więc dlatego dałem te badanie tutaj. Niektórzy myślą, że tylko wzrost, niektórzy, że jest jednym z ważnych elementów atrakcyjności wraz z innymi cechami fizycznymi człowieka, a niektórzy myślą, że wzrost i inne cechy fizyczne są mniej więcej tak samo ważne jak charakter, a niektórzy wychwalają pod niebiosa zalety charakteru. Więc myślę, że choć dla niektórych to może
@Zoliborskaskoda: badania? Które przeprowadzał jakiś Gert Stulp który ukończył University of Groningen | RUG · Department of Sociology PhD. Oraz Dr Simon Verhulst University of Groningen | RUG · Groningen Institute for Evolutionary Life Sciences

Przecież trzeba pytać wykopków, np taki wykopek @Lefty - szur wierzący w płaską ziemie, zabójcze 5g, mikrochipy w covidzie, który ukończył zawodówkę lub polską uczelnie zajmącą ostatnie miejsce w top 1000 w europie WIE LEPIEJ niż
@Pozytywny_gosc: eh i zamiast pisać takie fejki, bo Ci psycha siadła jak się okazało, że po prostu możesz być toksykiem to byś lepiej napisał jak Ci to matematycznie wychodzi xd
skoro relacje międzyludzie to czysta statystyka to weźmy pierwszy wykres na zdjęciu co OP wrzucił - prawdopodobieństwo otrzymania odpowiedzi "tak" for men dla Twojego wzrostu 20 z hakiem % i 600 prób razy 0,2 to powinieneś mieć 120 lasek, które oleją