Wpis z mikrobloga

Ciekawe, czemu Fame ani razu nie zrobiło tam gali?


@smialson: podobno Gliwice które są zaraz obok są tańsze i obiekt lepiej przystosowany pod organizowanie gali... No ale dobrze, że zrobili w Spodku, zawsze to coś innego
  • Odpowiedz
  • 0
@CeZ_:

podobno Gliwice które są zaraz obok są tańsze i obiekt lepiej przystosowany pod organizowanie gali.


I chyba tu mamy sedno sprawy - koszty.

No ale dobrze, że zrobili w Spodku, zawsze to coś innego


To pierwsza gala freak-fight w tej hali, więc jestem ciekawy, jak to wyjdzie. Bo obiekty o podobnej (a nawet troszkę większej) liczbie miejsc (Tauron, Ergo, Atlas czy Arena Gliwice) już kilka razy gościły ff.
  • Odpowiedz
podobno Gliwice które są zaraz obok są tańsze i obiekt lepiej przystosowany pod organizowanie gali... No ale dobrze, że zrobili w Spodku, zawsze to coś innego


@smialson: @CeZ_: Nie ma opcji ze Spodek jest drozszy od Gliwic. FAME robi gale na najwiekszych halach (Gliwice/Krakow) bo po prostu je wyprzedaje. HIGH nie mogli ostatniej gali sprzedac, ponoc ok polowy biletow tylko sprzedali, wiec poszli na mniejszy obiekt. Jak FAME zacznie miec
  • Odpowiedz
Nie ma opcji ze Spodek jest drozszy od Gliwic


@RafDan: nie pamiętam kto to mówił z Fame ale padło takie info, że Spodek jest droższy. Bierz też pod uwagę ceny hoteli itp.
  • Odpowiedz
@CeZ_: Przeciez jak jest gala w Gliwicach, to caly FAME i zawodnicy sa w hotelu w Katowicach gdzie jest blizej do spodka niz do Gliwic.

Watpie zeby ktos takie cos powiedzial, bo to totalna abstrakcja zeby mniejsza hala byla drozsza od wiekszej xD

Dodatkowo FAME moze miec kose z Katowicami, bo im blokowali hale podczas gali w pandemii.
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan:

Jak FAME zacznie miec problemy z biletami, to tez zobaczymy ich na mniejszych halach (kolejna w Krakowie wiec tez duza).


*Gliwicach, 17 była w Krakowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo to totalna abstrakcja zeby mniejsza hala byla drozsza od wiekszej


@RafDan: nawet jakby cena była 1:1 to lepiej mieć większą hale (zawsze organizując gale zakładasz, że się wypełni), a to 6k dodatkowych miejsc
  • Odpowiedz
@CeZ_: A Ty znasz? Wmawiasz mi ze Spodek jest drozszy od Gliwic/Krakowa gdzie to sa obiekty nieporownywalnie wieksze bez jakiegokolwiek dowodu - ba sa nawet bardziej oblozone i trzeba bookowac na wiele miesięcy przed.

Moze Ci sie wydawac ze mniejsza hala jest drozsza - spoko Twoj wybor. Ale ja mam prawo to wysmiac. Dlaczego mniejsza hala na ktorej mozesz mniej zarobic ma byc drozsza od wiekszej hali gdzie mozesz wiecej zamowic?
  • Odpowiedz
@RafDan: ale ja to piszę na podstawie słów kogoś z Fame (najprawdopodobniej Boxdel na któryś Aferkach o tym mówił). A czy przeliczali to cena/pojemnosc, czy po prostu cena za obiekt to już nie wiem. Skoro przez 17 edycji tam nie zrobili, HL przez 5 edycji, Prime przez 4 edycje to znaczy, że jest mało opłacalne w stosunku cena/pojemność.
  • Odpowiedz
ale ja to piszę na podstawie słów kogoś z Fame (najprawdopodobniej Boxdel na któryś Aferkach o tym mówił


@CeZ_: Ciekawe, bo nic takiego nie wyskakuje.

Prime przez 4 edycje to znaczy, że jest mało opłacalne w stosunku cena/pojemność.


Prime nie moze sprzedac hali na 4k to jak sie ma brac za spodek? xD

HL przez 5 edycji


HL brał duze hale ostatnio nie sprzedali duzo biletow, to poszli na mniejsza. Przeciez
  • Odpowiedz
@RafDan: ale po co ty porównujesz Kraków do Katowic? Przecież w pierwszym wpisie napisałem że Katowice są odrzucane na rzecz Gliwic
  • Odpowiedz
@CeZ_: Bo to najwieksza hala a zaraz za nia sa gliwice wiec logiczne jest ze maja porownywalne ceny? xD

Serio tak trudno Ci zrozumiec ze wieksza hala jest drozsza? Zadnego dowodu nie przedstawiles zaslaniasz sie "ze ktos powiedzial" mimo ze w necie nie ma po tym sladu xD
  • Odpowiedz