Wpis z mikrobloga

Za niecały kwadrans rusza 73. Festiwal Piosenki Włoskiej w San Remo, a właściwie pierwszy z 5 wieczorów. Robiłem małą przypominajkę rano, teraz już tylko na tym się skupiam. Transmisja od 20:45 na Rai Play (pewnie zniosą po raz kolejny geoblokadę i będzie można obejrzeć to w spokoju w Polsce) https://www.raiplay.it/dirette/rai1 Wołam współkomentujących z tamtego roku: @dididoox @zjem_wszystko #sanremo #muzyka #eurowizja #wlochy
Rzeszowiak2 - Za niecały kwadrans rusza 73. Festiwal Piosenki Włoskiej w San Remo, a ...

źródło: wsi-imageoptim-sanremo-2023

Pobierz
  • 6
@dididoox: Marco zwycięzcą? Trochę wątpię, sam mi jakoś specjalnie nie wszedł. Ja jednak trzymam kciuki za Ultimo, ale mają niezłą konkurencję, bo sporo rzeczy mi się w tym roku podoba np. Giorgia jak mi pierwsza przychodzi na myśl zaraz po nim. Czy lepiej? Mi się wynik poprzedniej Eurowizji nie podobał do końca, ale prowadzący z Laurą Pausini na czele odwalili kawał świetnej roboty. Ale mogło być lepiej. Cokolwiek zdarzy się do
@beczkowoz: Już po ogłoszeniu wyników ogólnych po drugim wieczorze też trzymam mocno kciuki za Madame. Trochę dlatego że mam do niej słabość pod pewnym względem, ale też ma ciekawy utwór. Po tym wszystkim jest najwyżej ze wszystkich artystów, których lubię. Można powiedzieć że niby już wiadomo, ale nadal mam nadzieję. A tak poza tym może wieczór coverów, który będzie w piątek coś zmieni, bo dzisiaj będzie raczej to samo. Zapowiada się
@dididoox: Ja sobie dzisiaj zrobiłem przerwę i słuchałem wersji studyjnych piosenek konkursowych. Na pewno mi piosenka Marco przypadła go gustu po tym, bo występ nie zrobił dużego wrażenia. Ogólnie jak słucham pierwszej piątki w tych wersjach to wszystko brzmi solidnie, nawet taka Elodie, która jest specyficzna( ͡° ͜ʖ ͡°)