Wpis z mikrobloga

Jakie macie średnio zużycie karty? Ja tak średnio z 60%, niby w Hogwarcie ~60 klatek jakoś tam trzyma, ale jest 50ms opóźnienia i widać że gra nie jest płynna. 3070ti 1440p ustawienia high raytracing on. #hogwartslegacy #gry
  • 8
Bez RT na ustawieniach ultra +80fps i opóźnienie +30ms. Z RT niestety gra jest jak dla mnie niegrywalna a nawet i bez RT jest +30ms opóźnienia, a to cały czas dużo. Zużycie karty dalej ~60%. No optymalizacja niestety ssie.
@bachuxd: ta gra nie miała day 1, a ty już po niej lecisz. Druga sprawa to studio miało zamiar wydać grę na konsole. PC port to taki bonus i miej na uwadze to. Daj im pare dni po premierze. Być może poprawią wydajność jak w większości gier.
@dawidczeta: No ale to raczej nie powinno działać w ten sposób, że community milczy w sytuacji, gdzie gra na premierę jest niezoptymalizowana. Ja to rozumiem, że wcale nie musiałem tego kupować a nawet mogłem zrobić zwrot. Ba, mimo problemów z optymalizacją gra się dobrze i raczej na pewno nie będę żałował wydanych pieniędzy, ale to nie zmienia tego, że czuję niesmak z powodu kiepskiej optymalizacji.

Po prostu takie błędy nie mogą