Wpis z mikrobloga

W skrócie zrobili eksperyment w którym zrobili laski w #!$%@?

Przykleili kobietom sztuczne blizny na twarz, po czym wysłali je na rozmowę o pracę. Przed rozmową o pracę, dyskretnie usuwali całkowicie bliznę z twarzy, tak aby kobiety nadal miały świadomość że posiadają bliznę, mimo że faktycznie jej nie miały. Po wyjściu z rozmowy o pracę kobiety narzekały na masywny wzrost dyskryminacji ze względu na bliznę
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=p-NCkF2OQJI

#eksperyment #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
Lukaszek555 - W skrócie zrobili eksperyment w którym zrobili laski w #!$%@?

Przyklei...
  • 14
  • Odpowiedz
@Ranger:

ok, jeśli sami uważacie się za podludzi, to powinno się Was tak traktować


XDDDDDD

Ale nikt zdrowy na umyśle nie uważa się za "podludzia". Pewność siebie jest przede wszystkim wypadkową traktowania przez otoczenie - ale to istotom o niskiej inteligencji jest ciężko pojąć.
  • Odpowiedz
istotom o niskiej inteligencji jest ciężko pojąć


@Davidozz: a jeszcze niższym istotom jeszcze ciężej pojąć, że da się zmienić samego siebie i da się nadrobić wzrost i zakola innymi rzeczami. Polecam wycieczkę na basen i przyjrzenie się z jakimi to CZADAMI są te p0lki w związkach, ba wystarczy wyjść na ulicę, albo spojrzeć na swojego starego.
  • Odpowiedz
@Davidozz: Pewność siebie to wiedza o swoich własnych cechach i umiejętnościach. Nie potrzeba do tego innych ludzi. Jestem prawie łysy, trochę uszkodzony i w bliznach po wypadku, ale ludzie w moim otoczeniu traktują mnie jako tego decyzyjnego, wiedzą, że można mi ufać. Jak coś trzeba zrobić to wyjaśnię i pomogę. Nie mam oporów pojechać szefowi jak widzę, że źle podejmuje decyzje czego efektem były podziękowania i podwyżka. Nie miałem problemów ze
  • Odpowiedz
@metatrotro:

Jestem prawie łysy, trochę uszkodzony i w bliznach po wypadku, ale ludzie w moim otoczeniu traktują mnie jako tego decyzyjnego


Ile masz wzrostu? Poza tym czy łysy czy nie to ma mało znaczenia. Tak samo z bliznami.
  • Odpowiedz
@Ranger:

Polecam wycieczkę na basen i przyjrzenie się z jakimi to CZADAMI są te p0lki w związkach, ba wystarczy wyjść na ulicę, albo spojrzeć na swojego starego.


Śmieszne jest założenie, że ludzie chodzący po ulicy razem to z automatu szczęśliwe małżeństwo pełne seksu i namiętności,
  • Odpowiedz
@Ranger:

że da się zmienić samego siebie i da się nadrobić wzrost i zakola innymi rzeczami.


Sugerujesz, że istnieją niefizyczne cechy u mężczyzny, dzięki którym kobietom robi się mokro między nogami?
  • Odpowiedz
@Davidozz: owszem, ale samą fizyczność też da się poprawić, a kobietom i tak bardziej robi się mokro od tego, jaki facet jest, a nie jak on wygląda.

Była kiedyś taka książka, która pewnie i tak jest wyśmiana przez przegrywów, o tytule "seksualny klucz do kobiecych emocji", nawet były tam przykłady, które można było zastosować od razu, i które testowałem i działały. Mimo, że miałem wtedy może 65kg...
  • Odpowiedz