Wpis z mikrobloga

Gdzie kupie tanio dywan? Szukam czegos w rozmiarze 160x220 (+/-). Koniecznie z krótkim włosem. Chcialbym zrobic takie miejsce w ktorym bede uczył/bawil sie z szczeniakiem i zeby zbytnio paneli nie porysować. Online albo #wroclaw

Zastanawialem sie nad kawałkiem wykładziny dywanowej z castoramy, ale nie wiem czy sam to w sobie nie bedzie rysowalo paneli (nie widziałem spodu, moze ktos wie to odpowie)

#psy #remontujzwykopem #pytanie #kiciochpyta #szczeniaki
  • 4
Zastanawialem sie nad kawałkiem wykładziny dywanowej z castoramy,


@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: obczaj może zadziałać, uważaj na dywany z allegro, bo kupiłem kiedyś, bardzo ładny, ale po rozpakowaniu zapłakałem nad jakością. Był wykonany z czegoś co paznokciem dało się zarysować, kilka miechów i śmietnik. Ogólnie dobry pomysł, dywan / wykładzina - must have przy zwierzakach.
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: szczeniak Ci nic nie porysuje. Ma zbyt miekkie pazurki. Chyba że masz beznadziejnie miekkie i delikatne panele to pies moim zdaniem najmniejszy problem. Ale może mu pomóc wykładzina tylko po to zeby sie nie ślizgał. Ja swojego czasu wlasnie szukałem we wro dywanów. Tragedia jedna wielka. Nie ma czegoś takiego jak tani dywan. Grube setki kosztują. W końcu sie zdecydowałem i kupiłem na wymiar co do centymetra na allegro. I