Wpis z mikrobloga

siema jak porównujecie fenibut z allegro w krysztale w czarno-niebieskim opakowaniu do tego ze swissherbal? bo kupilem ten z allegro i powiem szczerze ze trzeba jakies potężne dawki brać dla rekreacyjnych efektów. Chyba dopiero miałem dobrą faze jak wziałem ~2-3 gramy oralnie i do tego z 200mg sniffem #narkotykizawszespoko #fenibut
  • 10
@czxa: To dlatego, że w dawce do ~2g fenibut jest wyłącznie agonistą GABAB, a dopiero powyżej 2g dodatkowo uaktywnia się agonizm GABAA. Oznacza to, że <2g ma tylko działanie zwiotczające mięśnie, a sedacja, itp. typowe dla benzo pojawiają się dopiero powyżej tych 2g.

Btw, tolerancja na fenibut szybko rośnie
@Jake_921: no właśnie troche to u mnie nie miało zastosowanie bo jak wzialem 2,8 i do tego sniff z 200 to prawie nic nie zadzialalo (pierwsza dawka od tygodnia to byla) i kolejnego dnia pomyslalem ze no #!$%@? jak i tak prawie nic nie robi to juz #!$%@? reszte i zarzucilem w sumie #!$%@? wie ile bo to byla resztka to nawet nie wazylem ale na oko z 2 cos i
@C00mpel: daje nawet sporo i ja osobiscie go lubie uzywac do podbicia se fazy z orala, a jesli chodzi o bol to bym to porownał do troche wiekszego niz od wciagania tabaki redbull
@czxa: a samego sniffa testowałeś? Jak pierwszy raz brałem fenka oral to za każdym razem bardzo siadał mi na żołądek i raczej nie wspominam tego dobrze, dlatego wpadłem na pomysł snifa. Jeszcze występują jakieś znaczące różnice w działaniu?
@czxa:
1. Z tanich fenibutów to ten od Revenge działa. Ja zamawiam z Profi Suple pudełka 200g, wychodzi ~300zł z przesyłką.
2. U mnie dawki poniżej 3g nie dają żadnego efektu, bez względu czy to Swiss Herbal czy chociażby ten od Revenge.
3. Nie wiem jak można wciągać kwasny fenibut nosem xD. Kiedyś próbowałem, to pół dnia miałem podrażnioną śluzówkę i gardło, nigdy po niczym tak nie miałem, a tabakę walę