Wpis z mikrobloga

ale zastanawiam się czy nie będzie problemu z odprawą celną u nas w kraju.


@supermariuszbro:

to kup z dostawa z EU :)

Egzemplarze z Chin są z 2 razy tańsze


@supermariuszbro:

ale domyslnie nie masz czesci drukowanych.

I tylko przebitka jest 2 razy? To bardzo slabo, bo jak ja kupowalem, to przebitka byla blisko 3x :D
@supermariuszbro: Jeżeli przyjdzie w pełni sprawna to będzie git. Rozmawiałem jakiś czas temu z osobą, która ma klony i oryginały i mówiła, że ok.

W sumie takiego klona można wyrwać za 2-2.2k przynajmniej te FYSTEC co mi na szybko wyskakują.
Endera S1 pro można mieć dzięki @CudaliPL 1.7k zł

Pytanie czego oczekujesz
@Nanocaddo: Trochę się do Prusy przyzwyczaiłem już (,). Wcześniejsze problemy sprawiała tylko z odklejaniem od stołu. Po obudowaniu nie ma już żadnych problemów (dotychczas tylko PLA, bo drukuję w salonie).

Mam jeszcze Sapphire Pro (pierwszy mój zakup kilka lat temu, jeszcze wtedy na wariata) z której aż tak często już nie korzystam, ale mam zamiar lekko zmodyfikować i powinna dawać radę. W tym przypadku ciągle biję się
@sylwek2k:

ale domyslnie nie masz czesci drukowanych.

Można i z drukowanymi. Dopłaca się 200-300 złotych (zależy od aukcji).

to kup z dostawa z EU :)

Dwie z podanych przeze mnie wyżej są właśnie z Hiszpanii ( ͡ ͜ʖ ͡) Chyba się skuszę

jak ja kupowalem

Masz klona? I jak? Zadowolony? Jestem ciekaw twojej opinii. Na aliexpress jak sprawdzam od jakiegoś czasu to nikt nie narzeka w
Można i z drukowanymi. Dopłaca się 200-300 złotych (zależy od aukcji).


@supermariuszbro:

raczej w zakeznosci od tego, z czego je wydrukuja :P

Masz klona? I jak? Zadowolony? Jestem ciekaw twojej opinii.


@supermariuszbro:

jest ok, tylko czasem jakies #!$%@? sie roznia i trzeba uwazac przy skladaniu :)