Wpis z mikrobloga

D: Mama! Ta szumla napisała, znowu chce alimenty ciągnąć...o nie...ja tego tak nie zostawię. Ok! Powiem to pierwszy raz widzowie, ja wraz z Gosią...moją mamą już od dawna wiedzieliśmy, że z Niki jest coś nie tak..
G: Jo..
D: ...no, mama to potwierdzi, Mariusz nawet mi mówił, ale kurczę nie słuchałem go, bo byłem po prostu zakochany widzowie. Wyjść z więzienia, spłacić długi i potem szcześliwie się zakochać po tym co mnie spotkało...teraz mam to w piździue, ale...znaczy mam to w hueuju, bo w więzieniu mówili ,żeby nie mówić #!$%@?. Co nie? No, mam to w hueuju teraz, dam jej te alimenty, niech się tym nażre i udławi najlepiej...
G: Jo
D: Ale to też wina Jacka, bo gdybym nie poszedł do więzienia, to pewnie poznałbym KOGOŚ INNEGO! Jacek kuewa! To Twoja wina! <rzuca butelką coli>
J: Amesaefmoksdaawewdadsdsgfsgsreg....sdwascaspf..!
G: Jaca idź do kuchni, dobrze Ci radzę...zobacz...zobacz kuwra! Daniel jest odpalony <wskazuje na Daniela z papierosem w dłoni>
D: Sapie - FASS ATACK aktywowany
DONEJT: DANIEL TY ŁBIE, BYŁO NIE ZALEWAĆ MAŁOLATY | WPŁACIŁ 3 ZŁ - TERAZ MASZ PRZEKICHANE DO KOŃCA ŻYCIA, DZIECKO CIEBIE ZNIENAWIDZI, A TY GOHA TO WORA HA TFU
G: Eeeeee...posłuchaj, wora to ma Twoja matka, babka i prababka o! I zamknij tam ryj...
D: Sapie
J: d2kwadasfkmfglfkslfaslkdfmalsfasdfadsgasfa!
D: O nie...to tak nie będzie, ja temu dziecku dam wszystko co najlepsze. Dam jej pieniądze, dam na ubrania, szkołę..pokaże wam, że patus tak jak Wy to widzowie mówicie i mnie uważacie za patsua, POTRAFI ZAJAC SIE DZIECKIEM <uderz w stół>
G: Ciiiiiii...ciszej, albo wyłączasz strima...
M: Jo...Daniel....tym uchem wypuszaj, tym wpuszczaj
DONEJT: Ąę Ąę Ąę Ąę Ąę Ąę Ąę Ąę Ąę Ąę | wpłacił 3 zł
Ąę Ąę Ąę Ąę Ąę Ąę Ąę

#danielmagical
  • 2