Wpis z mikrobloga

Jak czytam tag #ufo to mam niezła bekę wy serio myślicie, że to mogą być obcy. Jak wy możecie być tak tępi to przechodzi moje pojęcie. Eksperci z wykopu już wywąchali spisek świata, to koniec. Lepiej poszukajcie na których komisariatach w waszej okolicy rozdają granatniki przeciwpancerne żebyście mogli się obronić.
  • 21
  • Odpowiedz
@telesiak: bekę to możesz mieć ze swojej ignorancji i głupoty. My jesteśmy bardziej na poziomie służb ktore oficjalnie dopuszczają też taka możliwość ze to obcy
  • Odpowiedz
@fraciu:

a w sumie dlaczego nie mogli by to być kosmici?


Im mniej wiedziałem o kosmosie wszechświecie tym bardziej wierzyłem, że musi istnieć inteligentne życie..
Najpierw należy zadać sobie pytanie jakie warunki zaszły że powstaliśmy my... Na ten temat można zrobić 2h wykład gdzie gada się non stop.
Przede wszystkim aby w ogóle była mowa aby życie mogło zacząć się rozwijać w coś innego niż proste ogranizmy wodne jest potrzeba planety
  • Odpowiedz
Jak czytam tag #ufo to mam niezła bekę wy serio myślicie, że to mogą być obcy. Jak wy możecie być tak tępi to przechodzi moje pojęcie.


@telesiak: Czytasz tag i nie ogarniasz, że większość kontentu to jajca i jeszcze śmiesz pisać coś o tępakach? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@r5678 ja to wiem ale jednak istniejemy, więc znów czemu nie mogą to być kosmici? albo jakieś sondy.
dajcie ludzia se popisać xd
  • Odpowiedz
@r5678: skoro raz sie udało na Ziemii, to czemu miało by sie udac gdzie indziej w wszechświecie (widzialnym) mającym 92 miliardy lat świetlnych z liczba gwiazd tak absurdalnie wielką ze nawet nie ma sensu jej pisac?
  • Odpowiedz
  • 1
@telesiak patrząc na rozmiar i wiek wszechświata jest praktycznie pewne że są "kosmici"
tyle że z tych samych powodów prawdopodobieństwo ich spotkania jest nieskończenie niskie.
  • Odpowiedz