Wpis z mikrobloga

jestem na wyjezdzie z ekipa z gimbazy, aktualnie 22 level. ze mna 4 osoby. wynajelismy domek na kilka dni. po wyprawie w gorach wrocilem do domu i poszedlem spac, bo bylem zmeczony. oni pili alko na dole. tak naprawde nie moglem zasnac, bo potrzebuje w miare cisze i slyszalem wszystko co mowili dosyc cicho. domem z drewna to nawet szepty slychac. darli ze mnie lacha, wysmiewali itd. nie w normalny sposob jak miedzy znajomymi tylko toksycznie jakbym byl wrogiem publicznym numer 1. przykro mi, bo to ja uratowalem ten wyjazd inaczej nie pojechaliby, bo ziomkowi auto sie zepsulo. nie chce mi sie z nimi rozmawiac, chce zakonczyc znajomosc, bo teraz juz wiem, ze to nie byla przyjazn. poszli spac, ja siedze w kuchni i mysle czy wracac do domu samemu autem, jest mi przykro przez to co uslyszalem. musialem napisac, bo nie mam o tej porze kontaktu z bliskimi.
  • 167
@dzuniorlump Spakuj się, powiedz krótko co usłyszałeś i że nie masz zamiaru z nimi dalej kontynuować tego wyjazdu. Bez zbędnych ceregieli, wyjedź, zapomnij o nich i znajdź nowych znajomych. Mam tylko nadzieję, że te przykre doświadczenie Ciebie wzmocni. Nie załamuj się i idź przed siebie, trzymam kciuki.
Bez powodu Ci dupy nie obrobili.

@kidi1 mmm, gaslighting, piękna taktyka toksycznych ludzi z Twittera/TikToka( ͡º ͜ʖ͡º)
mało w życiu widziałeś jeśli myślisz że ktoś potrzebuje tak trywialnej rzeczy jak "powodu"
Nie wiem, ja bym nie siedział jak #!$%@? w tym pokoju i słuchał tylko zszedł i zapytał czy ich nie #!$%@?, wcześniej przygotowując sobie po jednej kompromitującej historii dla każdego z nich, żeby im wyrzygać na łeb, po czym #!$%@?łbym faka proponując aby rozpoczęli ssanie pały sobie wzajemnie, spakował i pojechał.
@dzuniorlump: daj przykład co mówili konkretnie. Generalnie dla mnie to bajt jak #!$%@?. Kto jedzie we 4 z kolegami, czując ze chodzi im o transport tylko. Po drugie to nigdy się nie spotkałem za bardzo żeby serio kogoś z kumpli ktoś #!$%@? z plecami, faceci raczej tak nie robią, chyba ze się wspomina śmieszne historie. Po trzecie to kto jedzie we 4 na wyjazd i jak reszta chleje to idzie spać.
@dzuniorlump: Powiem Ci że sporo znajomych tak robi( między innymi moi). To wynika z głupiej zazdrości o to że Ty coś masz a oni nie. Głowa do góry,dorosłe życie jest usłane takimi kwiatkami. Teraz przynajmniej wiesz z kim grasz.
@MrBeast: Powinien zrobić dokładnie na odwrót. Powiedzieć im, że wszystko słyszał, że zachowali się jak #!$%@? i ma na nich #!$%@?. Chwilę później odjechać samemu autem.
@justBrowsin: Ty też im właśnie dupę obrabiasz bo masz powód. Sądzę, że oni też mieli. To nie taktyka bo z nikim nie walczę tylko zwykły fakt socjologiczny. Nie każdy żyje tiktokiem jak Ty.
Napisz co mówili o Tobie, chyba że się wstydzisz prawdy.
@JasonAlt: Tak, tak, a potem kamera, zbliżenie na twarz lekko uśmiechniętego Anona jak odjeżdża samochodem w kierunku wschodzącego słońca. "Anon daj spokoj przeciez jaja se z ciebie robilismy, popilismy troche wczoraj wiesz jak jest weź wyluzuj co się tak zesrales, prawde mowiac to troche sie slabo zachowales, wypiales na nas dupe, my tu ladnie z wódeczka, a ty gardzisz, myslelismy ze sie na nas obraziles i dlatego, ale no dobra masz
Możesz ich napuścić ich siebie nawzajem. Powiedz jednemu, że ten drugi powiedział co ten o Tobie gadał i że go nie zabierzesz z powrotem. Pożrą się wzajemnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pakuj graty na ich oczach. Powiedz, że wszystko słyszałeś i ich opinię o sobie już znasz. Kto teraz przeprosi może zabrać się z tobą. Reszta niech wraca per pedes. Acha - i koniec znajomości ze wszystkimi.
Ewakuacja, ale najpierw zastosuj manewr ze szczoteczkami do zębów z filmu Poranek Kojota. Zdjęcia z pozdrowieniami wyślij na koniec wyjazdu.