Wpis z mikrobloga

#zegarki Mam pytanie do Mirków ogarniających temat sikorów. Otóż wpadł mi w oko gustowny, złoty Dieselek (na zdjeciu) i planowałem, że otworzy on moją kolekcję zegarków. Podrążyłem jednak temat na FB, forach i często pojawia się opinia, że zegarki modowych brandów są kiepskiej jakości. Pytanie czy tak jest faktycznie, czy to tylko smędzenie snobów. Tutaj jeden z artykułów, w których dissują mmodowe zegarki https://zntk.pl/sportowy-klasyczny-a-moze-diver-jak-wybrac-odpowiedni-zegarek/
Urko_connection - #zegarki  Mam pytanie do Mirków ogarniających temat sikorów. Otóż w...

źródło: diesel

Pobierz
  • 17
@robert5502: Na grupie zegarkowej na FB zasugerowali, żebym zamiast tego Diesla kupił taki zegarek jak na picrelu (cena zbliżona). Nawet mi się widzi, ale jest jakiś taki mało ozdobny, nie emanuje prestiżem. W sumie jest jednak brany pod uwagę, bo gotów jestem uwzględnić opinie ludzi, którzy dłużej siedzą w tym temacie
Urko_connection - @robert5502: Na grupie zegarkowej na FB zasugerowali, żebym zamiast...

źródło: khaki

Pobierz
@Urko_connection: Piękny jest. Na twoim miejscu kupił bym dwa. Tego czarno-złotego zostawił na niedzielę i uroczyste okazje, jakieś wesela czy coś, a na tydzień wziął jakiś inny kolor albo inny model od nich, koniecznie o średnicy powyżej 48mm bo mniejszy zegarek nie będzie wystarczająco męski.

BTW gatuluję gustu, tu na tagu zostaniesz zjechany przez purystów ale zegarki diesla maja wspaniałą stylistykę i świetne wykonanie, szczotkowany plastik albo nierówno nałożone indeksy to
jest jakiś taki mało ozdobny, nie emanuje prestiżem


@Urko_connection: Nooo, jeśli dla Ciebie prestiż to #!$%@? możliwie największej ilości bzdurnych ozdobników na tarczę, to my Ci już nie pomożemy. Zegarki z AliExpress są na podobnym poziomie prestiżu, co Diesel (zarówno realnie, jak i sądząc po samym wyglądzie). Nadadzą się.
@Urko_connection: miras, birerz 4 od razu. Dwa do noszenia i dwa jakby się tamte rozpadły. I nie przejmuj się jakością, to jest ich ficzer, a nie wada. Z resztą diesel to respekt pod blokiem, a nie jakiś hamilton. Chłopaki z osiedla nawet o takim czymś nie słyszeli i foczek nie wyrwiesz na to. (◔◔)