Wpis z mikrobloga

Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.

Teraz rozpoczynamy fazę ograniczenia posiadania samochodów, jedzenia robaków zamiast jogurtów i mięsa, liczenia śladu węglowego itd.

Jak myślicie, lewactwo nadal będzie twierdzić, że to teorie spiskowe, a o tym że nie przekonają się dopiero jak dostaną mandat za wjazd do Warszawy autem?

#neuropa #bekazszurow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #bekazprawakow
  • 153
Piękny soczysty chochoł.

Teraz rozpoczynamy fazę ograniczenia posiadania samochodów, jedzenia robaków zamiast jogurtów i mięsa, liczenia śladu węglowego itd.


Kto tu jest tymi szurami, które przedstawiają te pomysły? Bo według mnie (prócz jedzenia robaków zamiast jogurtów i mięsa WTF), to są to dość znośne pomysły. Ślad węglowy jest liczony już od jakiegoś czasu IMO powinien być uregulowany prawnie, ograniczenie posiadania samochodów tak samo.

Jak myślicie, lewactwo nadal będzie twierdzić, że to teorie
Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.


@wojtas_mks: i można oficjalnie stwierdzić to na podstawie tego że praktycznie żadna z tych rzeczy już z nami nie została?
@PfefferWerfer: tylko, że z tymi paszportami/szczepieniami było tak, że zagranicą ludzie tracili pracę, lub odsuwano ich od zawodu na jakiś czas. W Polsce na szczęście obłęd nie poszedł w tę stronę (ale też były nieprzyjemności w zakładach pracy czy instytucjach).

Z tym żarciem robaków itd. to też dla mnie bardziej moda niż zamordyzm, przecież takie dziwadła je się od dawna w Azji czy Ameryce Południowej, Afryce...
Trzeba zachować balans, ale niektóre
Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.


@wojtas_mks: w którym miejscu? Mieliśmy być pod coraz większym butem, miał być zakaz opuszczania miast, permanentne zakazy spotykania się i obowiązkowe maseczki. A wróciła normalność.
Gdzie to wymieranie i depopulacja? Gdzie milicja pilnująca porządku na każdej ulicy?
Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury"


@wojtas_mks: Piszesz to samo 50x dziennie, więc po #!$%@? udajesz, że czekałeś z tym wnioskiem do teraz? Po co manipulujesz, czy jak to Wy lubię - DLACZEGO KŁAMIESZ?
wszystkich wykopki wrzucają do jednego wora z etykietą 'szury'

Część 'normalnych szurów' miała rację, że to kłamstwo że szpitale są przepełnione kaszlakami, że nie skończy się na jednej obiecywanej dawce, że filmiki z chin i włoch to manipulacje, że wirus nie wziął się z zupy z nietoperza, że zaszczepieni też zarażają i tak dalej

Oczywiście część idiotów pisała że będą smagać batem niezaszczepionych i w ogóle bez setnej dawki zaspawają ci drzwi
Paszporty covidowe były na zachodzie, w Polsce to nie przeszło i nikt tego nie egzekwował


@PfefferWerfer: Gówno prawda. Wiele razy miałem to kontrolowane przy wejściu do teatru, kina i na lotnisku.
Natomiast za granicą to jedynie aktualne wyniki testów były ważne.
albo coś przegapiłem albo pomyliłem granice na początku pandemi i musiałem się tłumaczyć dlaczego chce wjechać do polski bez szczepienia i paszportu.


@open_or_die: na początku pandemii były szczepionki i paszporty? coś mnie ominęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PfefferWerfer o grypie nie mówili że jedna szczepionka będzie na całe życie. Tacy uczeni tworzyli te szczepionki, że nie wiedzieli ze wirus mutuje?
W przypadku grypy szczepionka to jest przewidywanie czy akurat trafi w daną mutacje, i z większą lub mniejszą skutecznością działa. Nie ma żadnej segregacji na zaszczepionych na grypę i nie zaszczepionych

I mylisz się - w Polsce te paszporty też przeszły. Jeśli wracałeś zza granicy i nie miałeś paszportu