Wpis z mikrobloga

Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.

Teraz rozpoczynamy fazę ograniczenia posiadania samochodów, jedzenia robaków zamiast jogurtów i mięsa, liczenia śladu węglowego itd.

Jak myślicie, lewactwo nadal będzie twierdzić, że to teorie spiskowe, a o tym że nie przekonają się dopiero jak dostaną mandat za wjazd do Warszawy autem?

#neuropa #bekazszurow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #bekazprawakow
  • 153
  • Odpowiedz
@Deska_o0: @wojtas_mks Szury zwyczajnie adaptują się do sytuacji. Mieszają fakty z teoriami z dupy, potem to co się nie sprawdziło się po cichu odrzuca, koryguje teorię i bierze następne półprawdy, fakt i domysły i powstaje nowa teoria.
Jakoś nikt nie wspomina o rzeczach które się nie sprawdziły. Teraz jest narracja "przecież zawsze tak mówiliśmy" :D Miało być 10 dawek, uzależnienie od szczepionek, certyfikat przypisany do profilu cyfrowego i wszędzie wymagany. Miałem
  • Odpowiedz
tylko nakazy maseczek


@PfefferWerfer: TYLKO, POWTARZAM TYLKO NAKAZY MASECZEK
TO TYLKO MASECZKA CHYBA MOŻESZ TYLE ZROBIĆ SZURZE #!$%@? ZABIJESZ BABCIE SIEDZ W DOMU ZAKAZ WEJŚCIA DO LASU ZAMYKANY HOTELE I WSZYSTKO TO TYLKO MALUTKI PRZYMUS CHYBA MOŻESZ SIĘ NA TO ZGODZIĆ W IMIĘ WSPOLENGO DOBRA, W IMIĘ WSPÓLNEGO DOBRA NIE ZRYJ MIĘSA NIE JEŹDZIJ AUTEM NAJLEPIEJ TO SIĘ WYCHUSTAJ W IMIĘ EKOLOGI A TYMCZASEM PAN CHIŃCZYK WYLEWA ŚCIEKI DO RZEKI PO
  • Odpowiedz
Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.


@wojtas_mks chyba w sennych urojeniach w twojej głowie xD
  • Odpowiedz
gdyby nie "szury" (nie wiem dlaczego wszyscy sceptycy zostali tam wrzuceni) to wszystkie ograniczenia byłyby wprowadzane bez żadnych oporów.


@open_or_die: Gdyby nie szury, to nawet nie trzeba by było części z tych ograniczeń wprowadzać. My wam tego, jako społeczeństwo nie zapomnimy, spokojnie. Wyście nic nie robili, poza darciem japy z ruską propagandą i robieniem burdelu w kraju, z dalszym dzieleniem społeczeństwa. Pluję na każdego z was, bo taki obowiązek patrioty.
  • Odpowiedz
TYLKO, POWTARZAM TYLKO NAKAZY MASECZEK

TO TYLKO MASECZKA CHYBA MOŻESZ TYLE ZROBIĆ SZURZE #!$%@? ZABIJESZ BABCIE SIEDZ W DOMU ZAKAZ WEJŚCIA DO LASU ZAMYKANY HOTELE I WSZYSTKO TO TYLKO MALUTKI PRZYMUS CHYBA MOŻESZ SIĘ NA TO ZGODZIĆ W IMIĘ WSPOLENGO DOBRA, W IMIĘ WSPÓLNEGO DOBRA NIE ZRYJ MIĘSA NIE JEŹDZIJ AUTEM NAJLEPIEJ TO SIĘ WYCHUSTAJ W IMIĘ EKOLOGI A TYMCZASEM PAN CHIŃCZYK WYLEWA ŚCIEKI DO RZEKI PO WYPRODUKOWANIU TWOICH CIUCHÓW NA KTÓRE
  • Odpowiedz
@aegispolis dlaczego nazywasz mnie szurem?

w czasie pandemii nic nie pisałem o jakichkolwiek teoriach. tagi #koronawirus, #wojna i #ukraina mam na czarno.

stałem obok i zbijałem się z obu stron. teraz po tym co musiałem robić by przekroczyć granice państw czy dostać się do lekarza nie do końca jest mi do śmiechu. 2 lata straty pieniędzy, zdrowia i nerwów.
  • Odpowiedz
i nikt tego nie egzekwował


@PfefferWerfer: tu akurat nie do końca. Wybierając się na koncert do filharmonii, na koncert na stadionie w Łodzi czy nawet w niektórych hotelach było to sprawdzane.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Jak widać, covidiotów jest jeszcze bardzo dużo. Zrozumcie covidioci, to że paszportów covidowych nie ma, bo dr Putin odwołał pandemię, nie znaczy że normalność wróciła!!! Normalność nigdy nie wróci i przez wasze szaleństwa z jedyną słuszną chorobą, mamy teraz najwyższą inflację i społeczeństwo po prostu ubożeje i umiera. Nie mówiąc już o narastającej liczbie nagłych zgonów które korelują z większą liczbą szczepionych. Jesteście po prostu #!$%@? i powinna was spotkać
  • Odpowiedz