Wpis z mikrobloga

@Jebwleb: @Solen:

To w sumie smutne, że Pietras tak chciał, tak się starał, a jedynie głupi przypadek sprawił, że odniósł największy sukces w życiu. Zero wpływu na swoje życie, sprawczości. Dla ateisty, to smutna konstatacja.

Maja można nie lubić, ale tu jest konsekwentna, mozolna praca organiczna. Facet wie gdzie chce iść i jak to zrobić. Takich ludzi można nie lubić, ale się przynajmniej się szanuje.
@Jebwleb: Wiem. Masz rację.

Sądzę, że inaczej nie potrafi i sądzę, że ukrywa to przed otoczeniem. To tylko moje domniemania. Pietras w necie jest znacznie mniejszą osobą niż wydaje się bywalcom tagu. Gadałem o nim z funflami o podobnych zainteresowaniach, kobitkami - nikt go nie znał. Z kolei z drugiej strony, Piotrula robi to swoje koło kolejny raz. Bestia zawsze tam była, tylko tym razem spotkała ludzi, którzy nie są od
Wszystko by się udało, gdyby nie Włodzimierz Włodzimierzowicz, atak na Ukrainę i złoty czas youtubowych geopolityków. Doktor nadal orbitowałby na dalekich rubieżach YT, nie niepokojony przez świat zewnętrzny i zwyroli z wykopu. A tak... powstał fenomen socjologiczny i siadamy jak do telenoweli


@Solen: @bkce mnie to interesuje kto jest stałym widzem napierały, w sensie takim jeszcze przed wojennym? koles przez14lat kreci jutuba, zrobil 10tys. filmow, ale mimo tego nie ma zadnej
@kfiatek_na_parapecie:

Pełny wachlarz. Od pracownika fizycznego z Beneluksy czy Anglii, który uroczo tańczy na filmie z córeczką do Rammsteina, przez programistkę Androida (ona chyba nawet z partnerem się wkręciła), przez typa z problemami psychicznymi z depresją, po kwiaciarza kochającego UFO, przez typa który też robi coś fizycznego w Anglii i wierzy w Smoleńsk. Po typa który propsuje każdy kanał geopolityczny na necie. Jego propsy są pod każdym filmem Napierały, ale i
@Malpigaj: Miech czy dwa temu, jak to bywa zwykle przy nowym wydaniu YT miał masę dziur. Kilka udało mi się wykorzystać i nie ukrywam, że popłynąłem z ciekawości na łowy. Nie mam zamiaru i nie będę obśmiewał tych ludzi, nie ma za co, ale podejrzewam, że na wielu z nich doktorek patrzy dość dziwnie jeśli chodzi do interakcji. To nie przypadek, że ze spotkania nie zamieszczał zdjęć, a imprezy niskich składek
@kfiatek_na_parapecie:

Metoda badawcza: obserwacja uczestnicząca, biały wywiad. Można rozpatrywać w ujęciu jakościowym, ilościowym niespecjalnie.


W szczegółu swoich metod wchodzić nie będę, ale nie używam fb. Najoględniej zostawiasz komentarz, udzielasz się na czacie można szukać dalej i dalej, i dalej, i dalej. Kilka dni na to poświęciłem, w sumie nie widziałem nic szokującego. Mogę powiedzieć, że często widziałem u nich w subach: Wielomskiego, S&F, Wolskiego, Pyffla, Atora, Good Times Bad Times, Zakazane
@bkce: ja kiedys na serio zestanawialem sie nad rosyjskimi powiazaniami pietrka, no bo robic rozmowe z towarzyszem michalem (czy jak mu tam) oraz z korwinem w czasie wojny to jest dziwna sprawa, poza tym pietrek forsuje dziwnie znajomą narracje o tym, ze najwazniejszy jest pokój i po co ci ukraincy maja sie bronic, przeciez wtedy beda ginac, a jak bedzie pokoj to wszystkim bedzie dobrze i on nie chce wojny. Ponadto
@kfiatek_na_parapecie: Nigdy na to nie patrzyłem w ten sposób, ale wątpię. Nie raz, nie dwa, było widać że Pietrasem rządzi ego i pragnienia bycia kimś. Umówmy się, liczba pewnych etatów jest ograniczona. To jak z dziennikarstwem sportowym i chyba to Stanowski lub Rudzki powiedział, że tych co się liczą można zebrać w 1 przegubowym autokarze. Pietras to typowa attention whore. Nie potrafi współdziałać z ludźmi. Gdzie są wolne etaty? Gdzie nikt
@bkce: A pamiętasz pewnie moment, kiedy wszystko szło w sensownym kierunku - Wolski, Jurasz na kanale, przychylność nawet na wykopie, bycie odtrutką na 'piwotalne sworznie' Bartosiaka, zaproszenie do Raportu międzynarodowego było pewnie całkiem blisko.
Dziś Piotrek mógłby być takim second-tier komentatorem na 'normickich' kanałach YT, moooże jakaś niszowa telewizja.
Tymczasem nastąpił wielki meltdown i wywrotka naprawdę tuż przed metą xD