Wpis z mikrobloga

@Uffnen: dla mnie to jest taka mocno uległa emotka pokazująca że się zmieszałeś, to tak samo jakbyś w rozmowie z dziewczyną irl co chwilę spuszczał wzrok w dół. unikam jej bo mi się kojarzy z mało pewnymi siebie ludźmi, jak tobie pasuje to używaj
@polskie-k0rpo:
Nie powiedziałbym.
Fakt, że pewnie z 90% facetów bez przygotowania jeżeli w ogóle to podciągnie się może raz do czoła, ale tak się właśnie zaczyna.
Kalistenika może kojarzyć się z nagimi typami z youtuba robiącymi jakieś cuda na drążku i polecającymi swój genialny plan treningowy, przy którym większość ludzi się zesra, a nie zrobi, ale w praktyce to przede wszystkim ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała, w tym na przykład
@Errad: ja zacząłem od siłowni bo musiałem wyjść do ludzi to po 1, a po drugie mogłem zrobić maks 2-3 repy w podciągnięciu się, teraz po 3 miesiacach na siłce (masa) moge się podciągnąć z 8 razy i właśnie myślę nad przejściem bardziej w stronę kalisteniki bo w końcu mam jako taką siłę żeby co kolwiek tam sensownego zrobić.
@Errad: zastanawia mnie jak wygląda twoja kwestia diety przy kalistenice, bo panuje takie przekonanie, że podczas kalisteniki jesz co chcesz, a raczej nie trzeba jakoś mocno liczyć kalorii a mięsnie rosną, siła rośnie i redukcja się sama robi
@polskie-k0rpo:
Osobiście podchodzę do tego bardziej na luzie, ćwiczę codziennie więc rozciągam ćwiczenia na więcej lżejszych serii bo i wiem, że na mnie najlepiej działa taki tryb.
Robię 4 warianty po 4 serie plus po jednej serii z każdego na koniec. Ile powtórzeń zrobię w serii to zależy od dnia na przykład- jak miałem cięższą dniówkę w pracy(a pracuję póki co fizycznie) albo dzień wcześniej ćwiczyłem intensywniej to czuję przy np
@Errad: Ćwiczysz w domu czy na tych parkach street workout? Osobiście np. w życiu nie dam ćwiczyć w domu, bo pracuje zdalnie z domu od wielu lat i siłownia to jeden ze sposobów na kontakt z nowymi ludźmi i dlatego nie chciałbym jej odstawić, na parkach street workout też przecinasz się z kimś co jakiś czas ale tam to raczej mało ludzi :D
@polskie-k0rpo:
W parku, postawili ostatnio poręcze rzut beretem ode mnie to i zacząłem korzystać. Ludzi tam za dużo nie widuję, tj. jakaś para ludzi około 50-tki się przewija i ze dwóch gości, a tak to tylko ludzie z psami przechodzą, ale też ćwiczę wieczorami.
Mi w domu ciężko byłoby sobie wyrobić nawyk bo jak wystarczy, że wstanę i zacznę ćwiczyć to zawsze mogę to zrobić za 5 minut, a jak