Wpis z mikrobloga

Mnie rozwala że śmieszą ludzi reklamy majtek, które są w systemie pierwsza dostawa za free później 49 zł miesięcznie. Które są wygodne w noszeniu i sam przedłużyłem z listopada do lutego subskrypcję bo serio jakość pierwsza klasa. Na #fanpage #onthatass beka, wyzywanie od naciągaczy. #!$%@? a #p0lak dostaje coś za free i kręci nosem i woli chodzić w zapierdzianych #cottonworld albo innych tanich bokserkach które są obleśne z wyglądu #modameska #bieliznameska #gownowpis #bokserki #bekazpolactwa #bekazpodludzi
  • 12
@Noniusz Można prać, ale to jest subskrypcja i masz wybór bokserki graficzne i masz dostęp co miesiąc do innej tematyki oraz basic z kolorem miesiąca. Ale mnie śmieszy że zamiast spróbować to jadą produkt z góry na dół.
@elperson Można tak zrobić tylko ściąga z karty 4 zł na przesyłkę. Poczta Holenderską idzie, czyli nasze gałgany z poczty polskiej przynoszą awizo albo wkładają do skrzynki. Bezszwowe serio, które mi się nie rozciągły po pierwszym praniu. Ja trzymałem subskrypcję od listopada do lutego, ponieważ serio wygodne gacie. I motywy graficzne nie były cringowe. Undy też było ale nie wiem czy wysyłają do Polski, bo jakościowo średnio ale są wygodne
Jeszcze są
@elperson aby wygenerować zaproszenie to muszę mieć aktywna subskrypcję.
Serio Polaczki znają UOMO z bazaru lub inne chińskie marki, które wyglądają tandetnie oraz są niewygodne i #!$%@?ą rozmiarówkę
@bialyodkurzacz: szkoda że nie śmieszy cię produkowanie kolejnych nikomu niepotrzebnych śmieci, no chyba że mieszkasz w magazynie i żadnej pary nigdy nie wyrzucisz i będziesz nosił aż do ich zniszczenia
@bialyodkurzacz: ale co cie obchodzi w jakich majtkach chodza inni? zagladasz im do spodni czy coś? Mają być czyste i wyprane. Naprawdę nie musisz dorabiać ideologii do tego, że dałeś się namówić na jakąś snobistyczną subskrypcję w której... co miesiąć wysyłają ci majtki xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.