Wpis z mikrobloga

@maryce: Automatycznie wyłącza się po stracie sygnału (+/- 15 minut). A co do wybudzania to jakoś mi nie przeszkadza, jeden klik na pilocie i wybudza się w sekundę.
@L3gion: To jeszcze co najmniej dwie zmiany przed tobą 43 i najlepszy z najlepszych czyli 48". U mnie tak to szło 15-15-13-32 i teraz 55". Dla mnie Jest idealny, (6 dokówentów naraz to nie problem). Brakuje mi tylko 144Hz i dużego zakrzywienia.(Będę zmieniał na Samsung 55 Odysey Ark jak potanieje)
@lubie-solnik: Nawet średniopółkowe TV mają o wiele lepsze matryce niż większość monitorów, pod względem HDR czy czerni. Jedyne monitory które mogą konkurować to te z matrycami OLED.... a monitory OLED 40 parę cali to po prostu te same matryce co z telewizorów tylko displayporta dorzucają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a nie jakis tani tv z #!$%@? rozdzielczoscia i iloscia pixeli i siedzenie metr od niego xd


Misiu
@L3gion obserwuje tag już sporo czasu i widzę, że nie jesteś w stanie wytrzymać dłużej niż kilka miesięcy na jednym setupie. Następny wpis jaki się pojawi za kilka miesięcy to, że zamieniłeś tv 40 cali na projektor, zabiłeś okna deskami i odpowiadasz na maile na na 180 calowym ekranie rzuconym na ścianę xD no i że to gejmczejndzer ofc( ͡° ʖ̯ ͡°)