Wpis z mikrobloga

#rozdajo 86 kluczy do gier Steam (lista gier na dole wpisu).
Aby wygrać jeden z nich, należy dać plusa temu wpisowi i mieć jakąkolwiek aktywność na koncie. Losowanie we wtorek wieczorem.

Reklama: Zapraszam do zapoznania się ze zrzutką: https://zrzutka.pl/krzysmobilny
Chłopak z moich okolic, dotknięty chorobą zwaną DMD, która kilka lat temu zmusiła go do korzystania z wózka inwalidzkiego. Rodzina zbiera na zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Zostało 8 dni do końca, a cel jest w zasięgu ręki. Zmobilizowały się do zrzutki szkoły z całego miasta #garwolin. Organizowane były kiermasze czy biegi charytatywne. Aktualnie większość wpłat pochodzi z licytacji organizowanych na grupie facebook. Licytować klucze steam trochę średnio xD więc pomyślałem, że może tutaj coś zawojuję.
Jako znajomy rodziny chorego chłopaka dzięki w imieniu ich i swoim za wszelkie wpłaty!

Lista gier (część się powtarza, część to DLC):


#rozdajosteam #rozdajogownogierka #pomagajzwykopem #pomoc #zbiorka #zrzutka
  • 33
  • Odpowiedz
  • 7
Wylosowałem prawie 300 osób, żeby wysłać te klucze, a wciąż mi się wszystkich nie udało, bo dostałem bana na wysyłanie priv i komunikat wygląda identycznie jak komunikat o tym, że ktoś ma zablokowane (°°

Zostały 3 klucze, jak ktoś z wygranych powyżej odblokuje pw i da mi znać to wyślę. Jak nie to na dniach w wolnej chwili wylosuję, już bez pisania
  • Odpowiedz
  • 1
@cestis1 mordzia, dziękuję. Nowy wypok zablokował mi pw, a powiadomienie dostałem dopiero dzisiaj. Wolno gierke, czy wylosowałeś już kogoś nowego? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz