Wpis z mikrobloga

Wykopowicze (ツ)

1. Dzisiejszy wpis zaczniemy od pożegnania czerwonej kropki powiadomieniach. I tak nie przypadła Wam do gustu. Jej miejsce - zgodnie z Waszymi prośbami - zastąpią cyfry i liczby. Teraz już zawsze będziecie wiedzieć ile dokładnie powiadomień otrzymaliście.

2. W tagach - jeśli obserwujecie tag - pojawił się dobrze znany Wam dzwoneczek, który pozwoli wyłączyć powiadomienia z konkretnego tagu. Teraz możecie obserwować tagi bez konieczności otrzymywania z niego powiadomień.

3. W ustawieniach konta pojawiła się dodatkowo (globalna) możliwość wyłączenia powiadomień z tagów - oczywiście tych obserwowanych. Teraz jednym kliknięciem możecie wyłączyć wszystkie powiadomienia z tagów!

4. Zmieniliśmy również sposób wyświetlania powiadomień. Powiadomienia, które nie zostały jeszcze przez Was odczytane, będą aktualnie pojawiać się na górze listy powiadomień.

5. Poprawiliśmy również sposób wyświetlania hitów dla roku i miesiąca https://wykop.pl/hity/miesiaca - Hity Wykopu znajdziecie zarówno pod tym linkiem, jak i w lewym panelu (pod ikonką płomienia).

Jak oceniacie te zmiany i które z obecnych problemów są dla Was najbardziej istotne - dajcie nam znać w komentarzach. Wasz feedback jest dla nas bardzo ważny ()

#wykop #nowywykop #wykopchangelog
Pobierz
źródło: Wykop
  • 158
@wykop: Tylko co z tego, jak w dalszym ciągu nic się nie dzieje jak klikam na ikonkę profilu! 0 akcji. A powinno się otwierać menu profilu i powiadomienia. Avatar diem nie wyswietla. We wpisach też żaden, ani mój, ani innych, nic.
Na mikroblogu dalej nie wyświetlają mi się filmy oraz video na moim urządzeniu (w ogóle). W sumie to pomyślałem już pal licho z tym, przynajmniej mam więcej czasu dla siebie,
@wykop: a pracujecie nad tym, żeby działały linki w aplikacji androidowej? Często linki z youtube, twittera i streamble nie działają. Ciężko przeglądać wykop, bo trzeba kopiować link do znaleziska/wpisu i przez przeglądarkę wchodzić
@wykop do cholery, czy to z powiadomień czy z profilu i swoich akcji wciśnięcie wyświetla do cholery ZNALEZISKO a nie MOJE KOMENTARZE! I muszę scrollowac i szukać, ludzie.... czy was pogrzało?!!? jak wy wszyscy wykopki na tym funkcjonujecie, przecież to jest nie funkcjonalne kompletnie
@wykop czemu w aplikacji mobilnej połowa tekstu jest czarna a połowa biała w trybie nocnym? nie da się tego uzywac, jeśli się nie przescrolluje kilka razy w górę i dół zanim tekst będzie biały.
@wykop dlaczego w aplikacji na Androidzie nie widzę ilości plusów i minusów pracy komentarzu na głównej, tylko sumę?

oraz kiedy w końcu kliknięcie w powiadomienie, że ktoś odpowiedział będzie odsyłało do tej odpowiedzi, a nie do znaleziska?