Wpis z mikrobloga

Wykopowicze (ツ)

1. Dzisiejszy wpis zaczniemy od pożegnania czerwonej kropki powiadomieniach. I tak nie przypadła Wam do gustu. Jej miejsce - zgodnie z Waszymi prośbami - zastąpią cyfry i liczby. Teraz już zawsze będziecie wiedzieć ile dokładnie powiadomień otrzymaliście.

2. W tagach - jeśli obserwujecie tag - pojawił się dobrze znany Wam dzwoneczek, który pozwoli wyłączyć powiadomienia z konkretnego tagu. Teraz możecie obserwować tagi bez konieczności otrzymywania z niego powiadomień.

3. W ustawieniach konta pojawiła się dodatkowo (globalna) możliwość wyłączenia powiadomień z tagów - oczywiście tych obserwowanych. Teraz jednym kliknięciem możecie wyłączyć wszystkie powiadomienia z tagów!

4. Zmieniliśmy również sposób wyświetlania powiadomień. Powiadomienia, które nie zostały jeszcze przez Was odczytane, będą aktualnie pojawiać się na górze listy powiadomień.

5. Poprawiliśmy również sposób wyświetlania hitów dla roku i miesiąca https://wykop.pl/hity/miesiaca - Hity Wykopu znajdziecie zarówno pod tym linkiem, jak i w lewym panelu (pod ikonką płomienia).

Jak oceniacie te zmiany i które z obecnych problemów są dla Was najbardziej istotne - dajcie nam znać w komentarzach. Wasz feedback jest dla nas bardzo ważny ()

#wykop #nowywykop #wykopchangelog
wykop - Wykopowicze (ツ)

1. Dzisiejszy wpis zaczniemy od pożegnania czerwonej kropki ...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 158
@wykop Dlaczego za każdym razem, jak wchodzę w jakieś znalezisko na aplikacji mobilnej, muszę od nowa przełączać sortowanie komentarzy na Najlepsze? Dlaczego tego nie zapamiętuje?
@wykop tak patrzę na te zmiany, które wprowadzacie... nie łatwiej byłoby po prostu wrzucić stara aplikację skoro robicie ja na nowo? xD
2. W tagach - jeśli obserwujecie tag - pojawił się dobrze znany Wam dzwoneczek, który pozwoli wyłączyć powiadomienia z konkretnego tagu. Teraz możecie obserwować tagi bez konieczności otrzymywania z niego powiadomień.


@wykop: Fajnie, że się chwalicie wprowadzaniem podstawowej funkcjonaliści, tyko szkoda, że nie działa xD Mimo wyłączenia powiadomień z tagu mecz, dalej je otrzymuję...
2. W tagach - jeśli obserwujecie tag - pojawił się dobrze znany Wam dzwoneczek, który pozwoli wyłączyć powiadomienia z konkretnego tagu. Teraz możecie obserwować tagi bez konieczności otrzymywania z niego powiadomień.


@wykop: To przywróćcie jeszcze listę obserwowanych tagów w panelu bocznym mikrobloga, żeby łatwo móc w te tagi zaglądać, zwłaszcza te z wyłączonymi powiadomieniami
totson - >2. W tagach - jeśli obserwujecie tag - pojawił się dobrze znany Wam dzwonec...

źródło: ob_tagi

Pobierz
@wykop: Fajnie, że w końcu powoli przywracacie funkcje które usunęliście. Michał was cisnął z nową wersją, że taką niedorobioną wydaliście, czy mieliście nadzieję, że to wszystko to zbędne ficzery?
@wykop: Czy będzie zmiana wyglądu i usuniecie belkę z 3 przyciskami na dole który na smartfonie zasłania treść i jest przyczyną przypadkowych kliknięć przy scrolowaniu i po czym jest brak możliwości powrotu do wcześniej czytanego posta, ja #!$%@? ale zdenerwowałem, nie wiem po co to pisze jak user friendly już tutaj nie istnieje, spadam, na razie partacze.
2. W tagach - jeśli obserwujecie tag - pojawił się dobrze znany Wam dzwoneczek, który pozwoli wyłączyć powiadomienia z konkretnego tagu. Teraz możecie obserwować tagi bez konieczności otrzymywania z niego powiadomień.


@wykop: Jeszcze raz ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajnie że wrócił dzwoneczek i można go odznaczyć, ale jeszcze lepiej by było jakby jeszcze działał. Odznaczyłem powiadomienia dla kilku tagów ale cały czas dostaję z nich powiadomienia.
@wykop: Poprawcie "Aktywne" na mikroblogu, bo po waszej "wspaniałej" zmianie to aktywne jest kopią gorących z 6h + 2h, więc nie ma po co tam zaglądać. Kiedyś były tam wpisy nawet z przed kilku- kilkunastu minut, które miały stosunkowo dużo plusów lub aktywnych komentarzy, a teraz czy kliknę w gorące 6h, czy aktywne to mam te same wpisy
1. Dzisiejszy wpis zaczniemy od pożegnania czerwonej kropki powiadomieniach. I tak nie przypadła Wam do gustu. Jej miejsce - zgodnie z Waszymi prośbami - zastąpią cyfry i liczby. Teraz już zawsze będziecie wiedzieć ile dokładnie powiadomień otrzymaliście.


@wykop: Poważnie? Przecież to jest źle zrobione.

Dostałem jedną odpowiedź na mój komentarz, a przy dzwoneczku była cyfra 7. Policzyłem i wyszło, że zlicza też przeczytane.

I tu macie przykład, jak bardzo potrzebni są