Wpis z mikrobloga

ChatGPT napisał mi scenariusz najlepszej Polskiej komedii (tak wiem że Gagarin startował na początku lat 60) XD

Film komediowy rozgrywający się w Polsce lat 70-tych. Głównym bohaterem jest Wojtek, syn pracownika partyjnego, który marzy o zostaniu gwiazdą rocka. Kiedy jego ojciec trafia do więzienia za korupcję, Wojtek zostaje zmuszony do podjęcia pracy w fabryce, ale szybko odkrywa, że jego pasją jest organizowanie koncertów z zespołem rockowym. Wkrótce zostaje szefem działu kultury i organizuje wielkie wydarzenie muzyczne, które przyciąga uwagę młodych ludzi.

W trakcie organizacji koncertu, Wojtek dowiaduje się, że Związek Radziecki planuje wystrzelić pierwszego człowieka w kosmos. Wojtek i jego zespół rockowy postanawiają zorganizować koncert, który będzie miał miejsce w dniu wystrzelenia Gagarina, aby uczcić ten wyjątkowy moment.

Wkrótce po koncercie, Wojtek dowiaduje się, że papież Jan XXIII zmarł, a Kościół katolicki musi wybrać nowego papieża. Jednak wkrótce okazuje się, że wybór papieża nie będzie taki prosty, ponieważ polska mafia jest zaangażowana w próbę wpływania na wynik wyborów.

Wojtek i jego zespół rockowy zostają przypadkowo wplątani w tę sprawę, kiedy odkrywają, że jedna z gwiazd rocka, która występowała na ich koncercie, jest w rzeczywistości związana z polską mafią. Wojtek i jego zespół postanawiają pomóc Kościołowi w wyborze papieża, aby zapobiec wpływowi mafii na kościelną hierarchię.

W trakcie wyborów, Wojtek i Snoop Dogg przypadkowo wpadają na startującą rakietę i zostają wyniesieni w kosmos. Tam spotykają Gagarina i razem odbywają niezwykłą przygodę. Wojtek i Snoop Dogg grają muzykę na pokładzie statku kosmicznego, co przyciąga uwagę obcych cywilizacji.

Po powrocie na Ziemię, Wojtek i Snoop Dogg zostają uznani za bohaterów narodowych, a ich wspólny koncert okazuje się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich. Soundtrack filmu składa się z utworów różnych artystów, w tym Popek, Wodecki, Cypis, Krawczyk i Snoop Dogg, którzy wspólnie śpiewają "Bohemian Rhapsody".
  • 2