Wpis z mikrobloga

@Moderacja wyjaśnicie mi dlaczego skasowaliście mój komentarz? xD Na czym polega to rzekome atakowanie? Że napisałem, że proste szowinistyczne Seby i Karyny nie mają za grosz empatii? To już post OPa był ostrzejszy w stosunku do nich xD
@Veillo: ale znowu używasz czegoś co pokazuje tylko wybrana grupę społeczna. Co to za argument że każdy twój znajomy ma dość Ukraińców. To najwyżej pokazuje co się dzieje u twoich znajomych a ty lecisz i przenosisz to na kraj XD
U mnie każdy ma do nich neutralne albo pozytywne podejście w życiu nie słyszałem jakieś opinii że ktoś "ma ich dość" w swoim środowisku.

Ale nie przekładam tego na kraj bo
@Tetsuya: Zyjemy w czasach globalizacji gdzie tak na prawde drugorzedne znaczenie ma narodowosc i mozesz w dowolnym momencie zamieszkac prawie w kazdym miejscu na swiecie, wiec logiczne, ze jak na jakis obszar wjedzie kilkaset tysiecy ludzi to bedzie wsrod nich jakis procent patologii i kryminalistow. Tylko niestety, polaczek (bo nie Polak) nie ogarnia tego swoim rozumkiem i jak uslyszy, ze jakis Saszka wydmuchal promil za kierownica to jest to analogicznie podstawa