Wpis z mikrobloga

@DrCieplak: dla dziennikarza to powinno być ryzyko zawodowe i pełna odpowiedzialność. Powinni pomyśleć 3x zanim coś opublikują, bo w mojej opinii mają zbyt duży wpływ na kształtowanie myśli politycznej/społecznej w Polsce.
@WaveCreator:

Warto dodać, że Duklanowski to również ojciec "kopert Grodzkiego", których oczywiście do dziś nie udowodnił.


@WaveCreator: COOO XDD

Przecież od ponad 700 dni wisi w "zamrażarce" wniosek o uchylenie immunitetu, tylko Grodzki go blokuje, dlatego proces nie może się rozpocząć. Dziesiątki świadków pod nazwiskiem.

Wniosek nie jest poddawany pod głosowanie, bo PO wie, że sprawa jest tak oczywista, że nawet senacka większość by go nie obroniła.

Boże, co za
Przecież od ponad 700 dni wisi w "zamrażarce" wniosek o uchylenie immunitetu, tylko Grodzki go blokuje, dlatego proces nie może się rozpocząć. Dziesiątki świadków pod nazwiskiem.

Wniosek nie jest poddawany pod głosowanie


@Kapitalista777: to albo wisi albo go przegłosowali i nie przeszedł

- https://www.rp.pl/polityka/art36324401-senat-zaglosowal-przeciw-uchyleniu-immunitetu-marszalkowi-tomaszowi-grodzkiemu
- https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8420845,senat-nie-uchylil-immunitetu-marszalkowi-senatu-tomaszowi-grodzkiemu.html

Dlaczego kłamiesz?

Prawdomówny, jak PiSowiec. To powinno być nowe powiedzenie.

W co przemienił się ten portal


@Kapitalista777: XD o ja #!$%@? co za żenada.
@Morf: Ok, było głosowanie, nie wiedziałem. Ale jakie ma to znaczenie wobec tego, co pisał jeden z OPow, że to niby dęta afera, skoro organy ścigania nie mogą nawet postawić kopertnika w stan oskarżenia?

Nikt poważny go nawet nie broni, bo każdy wie, że łapówki brał.
Ok, było głosowanie, nie wiedziałem. Ale jakie ma to znaczenie


@Kapitalista777: No ma takie że kłamiesz.

że to niby dęta afera, skoro organy ścigania nie mogą nawet postawić kopertnika w stan oskarżenia?


to niech twoi przyjaciele z PiSu zmienią prawo i zlikwidują insytytucję immunitetu :)

Nikt poważny go nawet nie broni, bo każdy wie, że łapówki brał.


aha czyli tych 41 senatorów KO, 4 senatorów PSL, 2 senatorów PPS, 2 senatorów
tępe gnidy mam nadzieję że spala się w tym piekiełku co tak w nie wierzą. Niewinny dzieciak, ofiara popełnia samobója a te nędzne odpady ewolucji dalej chodzą po tym świecie.
@Ceruvit Co nie znaczy, że nie zrobi tego ktoś z jego rodziny, przykładowo matka lub ojciec. To, że popełnił samobójstwo nie usprawiedliwia tego typu zachowań. Obrzydliwe.