Wpis z mikrobloga

Już miałem zamawiać przez internet zapięcie na rower Abus Bordo Lite Mini 6055 za około 260zł bo jest małe poręczne i oglądając filmy raczej wytrzymałe na nożyce, a piłą tarczową to przetnie się wszystko więc nie ma sensu wydawać więcej pieniędzy.
Finalnie znalazłem filmik https://www.youtube.com/watch?v=pnzMCCqzu14 jak facet otwiera zabezpieczenie w jakieś kilkanascie sekund ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rower
  • 7
@italia__: Dlatego zapinam rower kłódką, jeśli na chwilę. Bo akurat łapie mi hamulec(tarczę) i ramę. A na dłużej dodaję łańcuch i szukam jakiegoś miejsca, żeby przypiąć do "nieruchomości". Choć przez pięć ostatnich lat nawet licznika czy lampek na gumkę mi nie ukradli.
@italia__: ten gość to światowej klasy lockpicker, on otwiera praktycznie wszystkie zamki na rynku poniżej minuty, więc nie traktowałbym tego jako argument przy zakupie tego zapięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Abus Bordo Lite Mini 6055


@pstrokatasroka: hej, zastanawiam się nad zakupem. Masz wersję 60cm czy 85cm? Czy masz (i jaki) uchwyt do tego zapięcia? I najważniejsze - w wersji złożonej - jakie dokładnie te zapięcie ma rozmiary? Nie mogę tego jakoś znaleźć :(