Wpis z mikrobloga

@jegertilbake: Nie wiem może skupiałby się właśnie bardziej na polsce i byłyby polskie posty myślę, że mógłbym to jakoś ogarnąć. Nie wszyscy czują się perfekcyjnie z j.angielskiego i mogliby wtedy mieć miejsce, gdzie bez problemów będą mogli napisać dłuższe wypowiedzi o swoich przemyśleniach, problemach związanych z tematyką AN. Grupa na FB "niżawka" to moim zdaniem dosyć słaba społeczność ze słabymi adminami tak samo główny subreddit r/antinatalism.
@Zerero: nie da sie niszowego tematu rozdrobnić na tyle spolecznosci, nawet zanim #!$%@? z wykopu 3/4 ludzi to ruch na tym tagu byl slaby. Poza tym to co mialo zostac napisane juz zostało, koła na nowo nie wymyslisz wiec albo bedzie pisanie o tym samym w kolko albo trolle. Sam jestem antynatalista ale lepiej sie skupic w zyciu na innych rzeczach niz samym antynatalizmie. Ciekawsze juz by byly dyskusje na temat
@jegertilbake: Przecież dyskusje na temat redukowania cierpienia byłyby mile widziane, gdyż jest to powiązane z antynatalizmem. Uważam, że udało mi się jakoś zbudować lepsze community (r/an2), zwerbować lepszych modów etc. po tych dramach związanych z r/antinatalism, jak i jakością znajdujących się tam postów. Takie, które ludzie dobrowolnie polecali i polecają na innych subredditach, stronach bez mojej ingerencji, gdzie nie ma ciągłego żmudnego atakowania losowych rodziców i wciąż powoli zystkuje nowych członków,
cd. edit: Dostęp do internetu oraz ogromu wiedzy w nim się znajdującym ludzkość ma stosunkowo niedługo i może on pomóc przekonać niektórych do zrezygnowania z posiadania biologicznych dzieci, jak i bardziej świadomego, empatycznego myślenia.

Ciekawsze juz by byly dyskusje na temat tego jak dobrze przezyc zycie ktore juz sie rozpoczelo

No tak, ale to takie dawanie ryby zamiast wędki i może to pomóc jak najbardziej, ale gdy nie zlikwiduje się u ludzi
@KsiezniczkaDunia: Nie jestem na niżawce ogólnie mi jakoś nie podchodzi ta grupa ani ogólnie discord, mimo że promuje jeden antynatalistyczny, tylko że po angielsku. Zajmuje się moim subredditem antinatalism2 i być może stworzę w najbliższym czasie stworzę jakiś polski, nawet jeśli nie wypali nie szkodzi spróbować i gdy coś stworzę to dam znać. Możesz mi wysłać na PW swój profil na reddicie.