Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem, ja się nie znam, ale dla mnie osobiście sprawa wygląda tak, że jeśli polityczna partia celowo ukrywa pedofilię w swoich szeregach, to powinna zostać albo zdelegalizowana, albo powinno się siłą przemianować ich nazwę na - Pedofilia Obywatelska; tak, aby każdy Obywatel wiedział z czym ma do czynienia. I na kartach wyborczych również powinna zostać podana ich pełna nazwa.

#takaprawda #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazpo #pedofiliaobywatelska #polityka
  • 22
Ja nie wiem, ja się nie znam, ale dla mnie osobiście sprawa wygląda tak, że jeśli polityczna partia celowo ukrywa pedofilię w swoich szeregach, to powinna zostać albo zdelegalizowana, albo powinno się siłą przemianować ich nazwę na -


@BadSebastian: mordo, ale nikt nic nie ukrywał. Gość został skazany i siedzi w areszcie od roku. To nie kościół, że typ sobie wyjechał albo go przenieśli do innej spółki czy coś.

Druga sprawa,
@BadSebastian: Jest organizacją polityczną. To nawet większy sposób organizacji, niż partia polityczna.

To może mi wytłumacz, dlaczego akurat o partie chodzi, a już o takie organizacje nie?

Pomijam już tego chochoła, którego stworzyłeś, jakoby ktokolwiek popierał/ukrywał pedofilów, poza kościołem właśnie. A, no i sądem, ze względu na dobro ofiar, no ale #!$%@?ć psy i sond.
@aegispolis: Nie wiedziałem, że Kościół Katolicki to partia polityczna. Tak dzisiaj napisali w wyborczej, czy to jest po prostu szczyt twojej kreatywności?


@BadSebastian: kościół jest przyklejony do polityki jak żadna inna instytucja w tym kraju a politycy PiSu biorą czynny udział w zamiataniu spraw pedopfilskich kościele pod dywan tak by nie trafiły do opinii publicznej. Więc #!$%@? pisu, że im zależy tylko na dzieciach to bzdura. Od początku chodziło tylko
Czyli to jest wasza opinia o pedofilii w PO? Że Kościół zły?


@BadSebastian: Ależ skąd. Ja tylko pytam ciebie, czy jesteś konsekwentny w swoich postulatach, czy jednak hipokrytą i chodzi tylko o powtarzanie pisowskiej propagandy bez namysłu. Cieszy mnie, że wyjaśniłeś to wszystkim publicznie, jako że to po prostu była logiczna konsekwencja twojej wypowiedzi.

Opinia o pedofilii w PO od poczatku była taka sama - gdy tylko to wykryto, sprawa została
@Kryspin013:

mordo, ale nikt nic nie ukrywał.


Nie wcale, dlatego przez 2 lata opinia publiczna nic o tym nie wiedziala ze ktos na wysokim staniowsku popelnil przestepstwo na tle seksualnym. Mam nadzieje ze tak sie nie stanie ale cala twoja kuriozalna proba obrony posypie sie gdy okaze sie ze jest wiecej poszkodowanych przez tego skazanego i gdy zaczna ujawniac sie dopiero od teraz.
@Kryspin013: nadal nie rozumiem jakim cudem (jesli nie chcieli) pozwolili pedofilowi zostac dzialaczem (albo co gorsza sprawili by byl pedofilem juz jako dzialacz). Przeciez to jest jakies absolutne minimum background checku, ktore powinno sie robic jakiemukolwiek politykowi.