Wpis z mikrobloga

@oydamoydam ale ja nie rozumiem jaki sens jest porownywanie, a właściwie utozsamianie ruskich z hitlerem w sensie dosłownym. Rosjjanie sami swoimi dokonaniami doprowadzili do tego, że sama Rosja jest utozsamianiem zła, wiec wystarczy mówić o nich putinowcy i dodawać flagę rosyjską i to wystarczy. Sama rosja jest teraz symbolem zła, nie trzeba do tego pomocy hitlerowców
ale ja nie rozumiem jaki sens jest porownywanie, a właściwie utozsamianie ruskich z hitlerem w sensie dosłownym. Rosjjanie sami swoimi dokonaniami doprowadzili do tego, że sama Rosja jest utozsamianiem zła, wiec wystarczy mówić o nich putinowcy i dodawać flagę rosyjską i to wystarczy. Sama rosja jest teraz symbolem zła, nie trzeba do tego pomocy hitlerowców


@cybher2: bo oni tego tak nie widzą i przedstawiają się jako przeciwnicy nazizmu
@cybher2: bo swastyka jest symbolem zła dla wszystkich normalnych ludzi i to kacapskie Z które przez jednak część społeczeństwa zwłaszcza ruskiego jest uznawane jako coś dobrego? (Sic!) Autor chce adekwatnie i obrazowo wrzucić do jednego worka tak by było w tym worze razem i przez nigdy nikogo nie neganowane. Nie rozumiem czemu masz z tym problem zabrzmiało to jakbyś swastykę i nazizm chciał z tego worka wyciągnąć.
@cybher2: porównanie do Hitlera bardzo triggeruje ruskich. Bo przecież to oni walczą z nazizmem.
Po za tym na zachodzie gdzie nie mieli przyjemności być pod komunistycznym butem, największym złem jest Hitler a nie jakiś dziadek Stalin i "zła" rosja.
@Sisal: nie wyciągnąć. Chodziło mi o to, że dodawnie takich grafik oznacza, że ruskie zbrodnie nie są na tyle duże, że same w sobie nie reprezentują zła i trzeba wspomagać się swastyką. A mi chodzi o to, że ruscy już pokazali, że są na tyle źli, że bez pomocy takich porównań powinniśmy uznawać putinizm i flagę ruską jako złą.
ale ja nie rozumiem jaki sens jest porownywanie, a właściwie utozsamianie ruskich z hitlerem w sensie dosłownym. Rosjjanie sami swoimi dokonaniami doprowadzili do tego, że sama Rosja jest utozsamianiem zła, wiec wystarczy mówić o nich putinowcy i dodawać flagę rosyjską i to wystarczy. Sama rosja jest teraz symbolem zła, nie trzeba do tego pomocy hitlerowców


@cybher2: tak jak mówisz, ale jeśli ktoś jest tępy to używa takich porównań tak jak małpy
KondominiumKatoSocjalistyczne - >ale ja nie rozumiem jaki sens jest porownywanie, a w...

źródło: comment_1646124403o4w2z6Gs1B7ZKc4AWjAj0M,w400__01

Pobierz
Sama rosja jest teraz symbolem zła, nie trzeba do tego pomocy hitlerowców


@cybher2: Ale ruscy się tak śmiesznie denerwują jak im się pokazuje że są tacy sami jak hitlerowcy, a w sumie to nawet gorsi