Wpis z mikrobloga

Celebrujemy dzień mężczyzn w NTFY

Mireczki, z okazji waszego święta mamy dla was specjalny kod rabatowy.

Wystarczy, że przy finalizowaniu zamówienia na stronie https://ntfy.pl/konfigurator wpiszecie kod YOU12 , a cena Waszej diety spadnie o 12%. Kod promocyjny działać będzie do końca dnia (10/03)!

A jeśli macie pytania dotyczące naszych diet, składników, kodu promocyjnego, zamówienia czy innych związanych z NTFY kwestii, piszcie w komentarzach do wpisu lub w wiadomościach prywatnych.

Wszystkiego dobrego Mireczki i do usłyszenia wkrótce!

#niebieskiepaski #dieta #cateringdietetyczny #dietapudelkowa #ntfy #promocje #dzienmezczyzny #mezczyzni #dyskryminacjamezczyzn
NiceToFit_You - Celebrujemy dzień mężczyzn w NTFY

Mireczki, z okazji waszego święta ...

źródło: scr INFO

Pobierz
  • 9
@Nice_To_Fit_You: kilka pytań bo zastanawiam się nad zmianą obecnej firmy ;)
1. jak to jest z listingiem cukru, węgli, tłuszczu itd w posiłkach? Wiem, że tego nie ma na chwilę obecną ale czy są plany aby były? Dla mnie to bez znaczenia ale różowy zwraca na to uwagę
2. czy macie swój transport firmowy, czy niezależne firmy? Woj. pomorskie jeżeli ma to znaczenie
3. czy nie będzie problemu aby kurier chował
@grykom:

1. jak to jest z listingiem cukru, węgli, tłuszczu itd w posiłkach? Wiem, że tego nie ma na chwilę obecną ale czy są plany aby były? Dla mnie to bez znaczenia ale różowy zwraca na to uwagę /


Pracujemy nad tym pilnie, nie chcemy obiecywać, ale za miesiąc powinno być :) Zawsze nasze dietetyczki pomogą chętnie na dietetyk@ntfy.pl

2. czy macie swój transport firmowy, czy niezależne firmy? Woj. pomorskie jeżeli
@Nice_To_Fit_You: no to nie chcę niczego obiecać ale pewnie widzimy się 17 kwietnia (może już będą te składniki widoczne ;))


@grykom: zapraszamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze pytanko - czy wybór tutaj nie powinien być 30 dań z 6 diet tak jak przedstawiają to kafelki?


Pełny wybór dań dostępny jest z poziomu naszej aplikacji SELECT.
Ok, a na bazie tego screena którego wysłałem, z których czterech diet można wybrać dania w opcji Basic 20?


@grykom: W opcji Basic 20 możesz wybierać dania z diet: Daily, Classic, 100% Vegan, Veggy, Smart, Smart Wege.
@grykom: Ok, już wszystko wiem. Basic to 20 dań w menu dziennie z diet jak powyżej, ale czasem może się zdarzyć, że wpadnie coś z pakietu SMART ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc praktyce będzie więcej, ale Klient płaci za 20.