Wpis z mikrobloga

Monumentalna beka z tych wszystkich normików którzy obserwowali, plusowali, wspierali i orbitowali wokół whorexi xD Takiego zakończenia historii tej/tego atencjusza się nie spodziewałem lecz również nie zaskakuje mnie ani trochę.
Wykopowe pantofelki i tak zapomną o temacie za tydzień, whorexia wrzuci zdjęcia jeszcze raz i wszystko zacznie się od nowa xD Wszystko co jest na wykopie jest nieprawdziwe i nie można wierzyć w nic i nikomu(oprócz mnie ofc).

Mam taką teorie spiskową że za tym kontem stoi ta sama osoba co stała za kontem #!$%@? i kontem gościa który kradł z ruskiego fb zdjęcie rosyjskiej bezdomnej mówiąc że to on. Nowoprzyjaciele pewnie nie pamiętają. Tych samych stron używał do podwalania zdjęć, historie które pisał do postów były podobnie rozbudowane, również edytował zdjęcia i jeśli tak by było to jego "projekty" pojawiałyby się na mirko od dawna z dość regularnym odstępem czasowym(około roku po sobie).

#przegryw #bekaznormictwa #rozwojosobistyznormikami #rozowepaski #niebieskiepaski #przemysleniazdupy #phyrexiacontent #phyrexia #teoriespiskowe #logikaniebieskichpaskow #gif
o.....i - Monumentalna beka  z tych wszystkich normików którzy obserwowali, plusowali...

źródło: bruce-lee-smieje-sie-z-normictwa

Pobierz
  • 7