Wpis z mikrobloga

@rsnake: Ja na przykład po tym wywiadzie wywnioskowałem, że bez Kasja to jest #!$%@? nie freaki, ale spoko. Ten upadek o którym piszesz to pewnie będzie najlepiej widoczny, jak zainteresowanie freakami znowu wzrośnie kiedy High League, albo Fame go zakontraktuje, bo gościu generuje emocje, jakich nie dostarcza nikt na obecnej scenie freak fightowej. Wymienia się Amadeusza w gronie największych zadymiarzy, gdzie prawda jest taka, że przy Kasjuszu "Władca Piekieł" to zwykły
@rsnake: najlepsze że gość będzie musiał iść albo do federacji w której walczy Najman albo do federacji swoich wrogów Bombla i Rozpary xd mam nadzieję że na programach ludzie będą to o to cisnąć
@rsnake: czesc bardziej kumatych ludzi (w tym ja) wiedzialo ze sprzedaż ppv siadzie przy cenach 40zl i 8 galach w roku.
Ta sama grupa ludzi wiedziala ze kasjo to jest wielki zadymiarz i wroci by ratowac slupki w fame.
@rsnake: Denis to może sobie jedynie przypału narobić i znowu będzie listy do prokuratora pisał pseudo prawilniak 26 letni z pustym łbem, życie nie wygląda tak jak w jego wyimaginowanym świecie bo jest osobą publiczna, ktoś go nagra, drugi #!$%@? na policję, sprawa się nagłośni i będzie płacz. A Kasjo jak się dogada z fame czy high legue to będzie ciągnął z nich siano, jednocześnie dalej będąc twarzą prime, nie wiem