Wpis z mikrobloga

Staśko przyfarmazoniła, że ktoś jej niby propozycję składał xD

Po pierwsze, gdyby tak bylo, to ona w zyciu, by nie odmowila, bo takie wydarzenia dla tej atencjuszku to sal vitae. Po drugie nie bardzo widzę kto miałby dać jej propozycję.

Fame raczej nie inwestuje już w influencerów bez community (jej spolecznosc to w 99% krytycy i hejterzy). W HL jest spalona, a Prime po kalumniach z jej strony też raczej by po nią nie sięgał. Zwłaszcza, że teraz muszą oglądać każdą złotówkę z dwoch stron.

W ogóle śmieszne jest też to planowanie wydatków ze środków, których się nie ma xD Obiecuję wam wykopki, że jeśli ktoś kiedyś da mi zlecenie na 10kk, to zrobimy losowanko 100x100k. Ja sobie nic nie wezmę. Wszystko dla Was.

#famemma
Pobierz Pryshlyak - Staśko przyfarmazoniła, że ktoś jej niby propozycję składał xD 

Po pierw...
źródło: temp_file.png6354595429353592766
  • 13
@boolProptestingCheatsEnabledtrue Za kulisami padla decyzja, ze nie proponuja jej nowego kontraktu. Info z przeciekow. A potem ta łajza zaczęła atakować La Mulatę, Załęckiego i wreszcie samego Malika. Poszła na całość i nie brała jeńców. W takich warunkach nie ma możliwości na dalsze rozmowy. Sama oglosila, ze rezygnuje z HL chociaz nikt jej nic nie proponowal. Ta łgaczka plugawa chciała zapewne, zeby ludzie mysleli, ze ruch wyszedl od niej a dzisiejszy farmazon mialby
@Pryshlyak: Dziękuję za streszczenie Miras, przyznam że #!$%@? mnie totalnie czy ta aktywistka dalej będzie się bić czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt jej nie da takiego hajsu uwzględniając jej #!$%@? podczas konferencji xD no chyba że Royal Division dźwignie temat.

Mnie osobiście bardziej zaskakuje fakt, że Maja chce pomagać innym, gdzie sama sobie nie potrafi pomóc. Wojewódzki dobrze ją zezłomował podczas wywiadu -walczy z hejtem
@Pryshlyak: do Prime nikt normalny nie pójdzie po tych akcjach ostatnio chyba, że ktoś ze 500 subami. Po drugie milion złoty jest wzięte z czapki nawet Lexy/Fagata, które mają dużo wyższe zasięgi tylko nie zarabiają.