Wpis z mikrobloga

cieszenie się ze śmierci rosjan nie sprawia, że jesteś złym człowiekiem


@Bounty: nic nie zatrze tego, że cieszysz się ze śmierci ludzi kim by ci ludzie nie byli. Dzisiaj to Rosjanie a jutro Polacy, którzy mają inne zdanie od twojego. Mieszkasz w kraju w którym mógłbyś pozbyć się nienawiści a ty ją pielęgnujesz jakby była twoim największym skarbem.
  • Odpowiedz
masz Downa?


@ForestTurtles: "potencjalnym" mordercą i gwałcicielem jest każdy. Za myślozbrodnię też byś karał? Inną kwestią to cieszenie się ze śmierci najeźdźcy na suwerenne państwo, to jest całkowicie uzasadnione
  • Odpowiedz
  • 6
nic nie zatrze tego, że cieszysz się ze śmierci ludzi kim by ci ludzie nie byli


@FormalinK: chlip chlip biedny adolf hitler, uwolnij się od nienawiści chlip chlip
  • Odpowiedz
Mieszkasz w kraju w którym mógłbyś pozbyć się nienawiści


@FormalinK: Niby czemu? Zostaliśmy doświadczeni zarówno przez nazizm jak i komunę i widac jak na dłoni że nienawiść dla jednych i drugich ma sens.

A putinowska Rosja, to skundlona wersja, hybryda najgorszych cech obu tych reżymów.

Naprawdę, jesteśmy ostatnim narodem który powinien zgrywać chrystusa narodów.
  • Odpowiedz
uprzejmy reminder, że cieszenie się ze śmierci rosjan nie sprawia, że jesteś złym człowiekiem

@Bounty: A Rosjanie cieszą się ze śmierci Ukraińców, Polaków pewnie też jakby naszła okazja, więc niby czym ty się różnisz od tych Rosjan?
  • Odpowiedz
masz Downa? Czemu skoro cieszy mnie śmieć potencjalnego mordercy i gwałciciela to jutro ma mnie cieszyć śmierć rodaka?

@ForestTurtles: Potencjalnym mordercą i gwałcicielem jest dosłownie każdy, również i ty.
  • Odpowiedz
cieszenie się ze śmierci najeźdźcy na suwerenne państwo, to jest całkowicie uzasadnione


@ZenonBis: jasne ale to raczej powinno sie cieszyć, że ja, moja rodzina i kraj z powodzeniem bronimy swojego życia, wolności i mienia, a nie cieszymy się z samego faktu, że "ruski śmieć zdechł"
  • Odpowiedz
Potencjalnym mordercą i gwałcicielem jest dosłownie każdy, również i ty.


@ibilon: Ale nie każdy należy do formacji która gwałci morduje oraz dokunuje zbrodni wojennych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FormalinK no właśnie nie mieszka w takim kraju bo jest zagrożony przez inne zwierzę i dlatego odczuwa radość, bo z każdym kacapem zagrożenie mija. Pacyfizm to zbawienie Europy ale nie w takiej formie jak to prezentujesz.
  • Odpowiedz