Wpis z mikrobloga

Uczciwa wymiana. Zostawiasz plus = wrzucam na dniach alternatywę dla #anonimowemirkowyznania

Pozwoliłem sobie użyć tagu ponieważ jestem w kontakcie z autorem - @sokytsinolop. Po tym jak ciemiężcy z administracji pogrzebali AMW, projekt zakończył swoje kilkuletnie działanie i nie będzie wskrzeszany. Była to jednak na tyle ważna część tej społeczności, że postanowiłem kontynuować jego dzieło, rozpoczynając podobny projekt pod nową nazwą.

Obserwuj ==> #mirkoanonim

#mirkopro #wykop #wykop20 #gownowpis #programowanie
digitallord - Uczciwa wymiana. Zostawiasz plus = wrzucam na dniach alternatywę dla #a...

źródło: anonim

Pobierz
  • 42
Moja propozycja jest taka, żeby zrobić coś takiego jak BAIT ALERT. Przy akceptowaniu anonima po mojej stronie będzie można oznaczyć podejrzany wpis, tak aby po opublikowaniu zawierał jakiś tag który będzie można wrzucić na czarno.

Myślę, że to pozwoli na zachowanie odrobiny więcej porządku.
@digitallord: Jak się takie rzeczy robi? Nagrasz tutorial? Jak umiem parę pętel i instrukcji warunkowych to dałbym radę to napisać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podziwiam ludzi co ogarniają takie rzeczy, ja nawet nie wiem jakbym miał zacząć. Programowanie jakichś gówien programowaniem, ale takie wdrażanie tego w praktykę i tworzenie własnych rzeczy z obsługą jakichś serwerów, stron itd to dla
@digitallord: #!$%@? jakieś trpc prisma reacty wiatry sockety, dla mnie to CZARNA MAGIA, podziwiam mocno. Serio. Ja miałem parę podejść do programowania, pierwsze chyba jako 15-latek, ale zawsze po przejściu podstaw trochę się zatracałem w tym wszystkim. Jakieś proste programy umiałem napisać, ale jak miałem ambitniejsze pomysły to było to po prostu za trudne. Miałem wrażenie, że w tej nauce nie ma etapu "pomiędzy", tylko jest początkujący - ktoś kto pisze
@LatajacyJeczmien: etap przytłoczenia jest raczej u każdego na początku. Jeśli zaczynałeś dawno temu, to na pewno było też o wiele trudniej niż teraz. Dziś masz masę zasobów do nauki na yt, a do tego chatgpt, który pozwala rozwiązać i zrozumieć sporo takich początkowych problemów. Te wysoko poziomowe rzeczy typu apki webowe nie są aż tak trudne imo. Rok ciężkiej pracy i masz robotę :P

@Czarnyczlowiek doceniam chęci ( ͡° ͜