Wpis z mikrobloga

Testowany był nowy shot konopny od Green Bomb - Strawberry Gelato Extra strong, tego Mojito na weekendzie wypróbuje. Opisany jest 420mg fitoskładników 1150mg oleju konopnego.

Smak oceniam tak 8/10, fajny słodki, dobrze fituje z tym olejem konopnym.

Działanie jak dla mnie 9/10 - byłoby 10 ale chwile wchodzi ( u mnie to byla prawie godzina ) . jaram na codzień, waga 75kg, wypiłem około pół butelki na czczo. Po jakiejś godzinie zaczęło wjeżdżać. Na początku przyjemny fajny chill później wjechała moc i śmiechawa . Siedzialem zawalony dobre 4-5 h jak po dobrym ciastku. Lekkie gastro wleciało, ale nie że całą lodówke bym mógł zeżreć - słodycze po prostu smakowały o wiele lepiej xd Stwierdzam, że 20 ml to odpowiednia dawka jak ktoś nie kopci codziennie.

#cbd #wykopjointclub #thc #greenbomb #greenshot #konopie
Mateusz_Suchodolski - Testowany był nowy shot konopny od Green Bomb - Strawberry Gela...

źródło: bomby

Pobierz
  • 12
@Mateusz_Suchodolski: przyszedł do mnie Miami Haze, spróbowałem wczoraj, na pierwszy raz dałem 15ml i lipa trochę. Jakoś mnie tylko jakby lekko zrelaksowało choć nie wiem czy to nie placebo, czekałem około 3 godziny. Nie dopijałem więcej bo już późny wieczór był.
Sprawdzę jeszcze raz w weekend, tym razem walnę 30ml.

Ps. nie wiem czy to po tym ale w nocy mnie mocno brzuch rozbolał i musiałem lecieć do kibla ( ͡
@Mateusz_Suchodolski: to chyba musiało być coś innego, kilka dni później wypiłem 30ml i już mnie brzuch nie bolał, ale też znowu nie było żadnych fajerwerków.
Ale za to w weekend zapodałem sobie resztę butelki na raz, 55ml no i muszę przyznać porobiło mnie bardzo fajnie. Najlepsza bomba jaką miałem od Nowego Roku (po ciastkach). Akurat było ciepło na dworze, rozpaliłem sobie ognisko, smażyłem kiełbaskę, oglądałem gwiazdy i chillowałem z psem. Weekend
@actind: pamiętaj, że na pierwsze efekty trzeba czekać nawet 6 godzin (jak dużo zjesz przed wypiciem), a faza rozwija się dość wolno, więc lepiej wypić wcześniej