Wpis z mikrobloga

Wiecie co najbardziej umiliło, usprawniło mi zabawy z drukiem 3d?


ale największy wpływ na przyjemność z robienia czegoś z wydrukami ... okazał się zwykły plastikowy pojemnik obok drukarki, na ścinki supporty i inne odpadki ! Zwykły śmietnik tuż obok drukarki, a tak zmienia przyjemność z robotą, zamiast łażenia z wydrukiem do biurka, czyszczenia płyty-blachy z linii startowych itp, i spowrotem do drukarki z tym... Ergonomia +100.

#druk3d #drukarki3d
  • 4
ale największy wpływ na przyjemność z robienia czegoś z wydrukami ... okazał się zwykły plastikowy pojemnik obok drukarki, na ścinki supporty i inne odpadki ! Zwykły śmietnik tuż obok drukarki, a tak zmienia przyjemność z robotą, zamiast łażenia z wydrukiem do biurka, czyszczenia płyty-blachy z linii startowych itp, i spowrotem do drukarki z tym... Ergonomia +100.


@hrumque:

ja wykorzystuje do tego spod komory drukarki :D

Co kilka dni po prostu czyszcze
@hrumque: dedykowany kosz na skrawki to jest jeden z pierwszych upgradów jakie zrobiłem. Zazdroszczę wszystkim którzy mogą korzystać ze stolika lack, moja by wystawała 10cm poza obrys xD Z takich małych usprawnień to sobie jeszcze bardzo cenię wydrukowany uchwyt do ramy na narzędzia i hq kamerę do podglądu