Wpis z mikrobloga

Stosuje ktoś adapter magnetyczny na końcówkę kabla od #psvr2 #ps5. Szukam jakiegoś zabezpieczenia przed „wyrwaniem” go z portu. Zresztą, podpinanie również powinno być wygodniejsze. Pytam, bo szukam czegoś sprawdzonego, a najwiecej tego typu rzeczy ma amazon, z którego nie chce mi się zamawiać. xD
  • 9
  • 0
@Kakaladze Dzięki, chyba wyleczyłem się z tego pomysłu. Z ładowarkami do vr2 sensie, też były jakieś cyrki, że tliły końcówki wpinane do kontrolerów. Czytałem również o możliwości przedłużenia dodatkowym kablem, ale i tutaj pojawiają się z czasem jakieś problemy.
@Fox7er Akurat przewodu przedłużającego to sam używam, kupiłem metrowy i praktycznie od premiery sobie z nim działam.

Problemów żadnych nie uświadczyłem a chociaż wtyk od oryginalnego kabla nie jest narażony na działanie grawitacji tak mocno jak wcześniej gdy był wpięty .
@Kakaladze: @Fox7er Ja kupiłem ten około trzech tygodni temu i do dzisiaj śmiga bez żadnych problemów. Poprowadziłem go sobie do tyłu szafki rtv, dzięki czemu nigdy nie odpinam i nie ruszam oryginalnego gniazda USB-C konsoli, bo to wypinanie i podpinanie headsetu nie zapowiada długiego jego żywota. Zwłaszcza, że na YT sporo filmików z jego napraw, więc lepiej zapłacić 60 zł i mieć spokojną głowę. Gdybym kupował teraz drugi raz to wziąłbym
  • 0
@Smartek Tak, 20.03 wysłali mi kod na Horizona. Także czekałem prawie miesiąc xD

O tych kablach będę musiał więcej poczytać, najlepiej gdyby Sony wypuściło coś oficjalnie. xD
@Fox7er: To świetnie, że się doczekałeś. Nie spodziewałem się, ale teraz nie ma już co drążyć, tylko trzeba cieszyć się gierką :).

Co do kabla - nie ma co cudować, serio, SONY nic więcej tutaj nie wymyśli, te z allegro sprawdzają się tak jak powinny, sprzętu Ci to nie zepsuje.