Wpis z mikrobloga

Ponarzekaliśmy to teraz trzeba się wziąć za poprawki, bo w poniedziałek kolejny mecz. Personalnie jak dla mnie:
- Obrona: Bednarek musi zostać, Kiwior do zmiany i tu już dylemat, bo obaj dostępni zmiennicy (Salamon, Dawidowicz) już trochę szans w kadrze dostali i nie pokazali nic z klubu. Mimo wszystko chyba lepiej stestować tego Salamona. Na bokach bieda, niestety za Karbownika jest tylko Puchacz, więc będzie jeszcze gorzej. Z prawej jeżeli Cash ma realną kontuzje to jesteśmy skazani na Gumnego
- Pomoc: Bielik i Frankowski wypad, na bokach Skóras/J. Kamiński i Zalewski z ławki, w środku Zieliński, mimo wszystko Linetty lub D. Szymański, w zależności od ustawienia S. Szymański na ofensywnej pomocy i jak znowu będzie wszystko tracił to niech się wita z ławką w kadrze, nawet Piekarski nie pomoże
- Atak: na Albanię machacz rękami Lewandowski powinien dać radę ale osobiście bym wypróbował Świderskiego któremu w kadrze się chce

Generalnie straszna nędza, szczególnie na obronie ale szczerze mówiąc nie wiem czy z zdrowych niepowołanych został jakiś wielki nieobecny, który znacząco by poprawił grę zespołu. Może Bochniewicz, który nadal jest niewiadomą, a reszta tych stałych kandydatów chyba ostatnio nie w formie.

Mimo całej tragedii wczorajszego meczu, w stylu gry było widać jakiekolwiek zalążki rozegrania i brak takiego ordynarnego pałowania do Lewego, więc z czasem powinno być lepiej.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 6
imo cał


@IIIlIII: Dlaczego Bochniewicz, a nie Nawrocki? W Ekstraklasie prezentuje się dużo lepiej niż kiedyś Bochniewicz. W europejskich pucharach też zdążył zagrać lepiej niż Bochniewicz, bo ten drugi prawie w ogóle lub wcale nie grał. To, że ktoś gra na ten moment w lepszej lidze nie znaczy, że jest lepszym piłkarzem. To tak jakby pisać, że Paweł Brożek powinien być pierwszym wyborem w kadrze, bo gra w Trabzonsporze, a nie
via Android
  • 0
@ZuluScout Bo poza tą obcinką z 1 minuty zaprezentował się zdecydowanie lepiej od Kiwiora, a wystawianie duetu Dawidowicz - Salamon będzie mocno ryzykowne. Niestety w obecnym składzie nie mamy nikogo lepszego.

@first Może być i Nawrocki czy inny Helik albo Walukiewicz, chodzi mi o to, że kogo byśmy nie rozważali to nie jest jakiś pewniak do pierwszego składu tylko niewiadoma do przetestowania. Bochniewicz wygląda na obecną chwilę najporządniej ale nie spodziewam się
@IIIlIII: Dawidowicz akurat jak grał to był chyba naszym najlepszym obrońcą obok Glika, jest problem z jego zdrowiem, ale to chyba jedyny obrońca który nie walił w ostatnich latach baboli w obronie. Starczy sobie przypomnieć mecz z Anglią na narodowym, albo rewanżowy mecz z Albanią, on tam rządził w obronie.
Nigdy nie rozumiałem dlaczego nikt na niego nie chce stawiać