Wpis z mikrobloga

@galmok: Te naklejki mają chyba na celu wyjaśnienie kierowcy z tyłu dlaczego jedziesz powoli.


@DrTRAPH0USE: #!$%@? warte są te naklejki. Jest to forma pochwalenia się kaszojadem a nie wyjaśnienie, dlaczego jedziesz powoli. Gdy byłem krótko po egzaminie na prawo jazdy, to miałem naklejkę z zielonym liściem, żeby na mnie debile nie trąbili, jak za wolno ruszę ze świateł, pomylę się, za wolno jadę, etc. a TYLKO wtedy jak miałem tę
  • Odpowiedz
Jeden ma naklejkę ze zwierzętami z napisem nie krzywdź. Inny ma rybaka bo łowi ryby, inny motocykl jeszcze inny jakiś tekst, ktoś ma rybkę bo jest chrześcijaninem. . Coś co identyfikuje człowieka, rodzine. Jeśli w razie wypadku komuś się przyda żeby odezwać się do dziecka po imieniu to na coś się przyda. Możliwe jednak ze ratownik na to nawet nie zwróci uwagi. Nie wszyscy musza wszystko rozumieć to nie matematyka w podstawówce
  • Odpowiedz
@galmok: No tak na wykopie to się trzeba do wszystkiego #!$%@?ć. IMO taka naklejka jest spoko, pełno u nas frustratów na drodze, sam mam dziecko i sam mam taką naklejkę, jadąc z roczną córką jadę o wiele ostrożniej niż jakbym jechał samemu, zawsze z przepisową prędkością co wielu uwłacza i wolę mieć taką naklejkę żeby mi żaden na dupie nie siedział i potem nie szeryfował niż jej nie mieć. Do tego
  • Odpowiedz
@pomarancza3000 No nie rozumiem tego, co daje znajomość imienia dziecka. Wyjaśnisz?

Już wyjaśniam - #!$%@? daje. Ale widać że na handlarza to ty sie nie nadajesz, skoro nie kminisz, że Janusz z Grażyną wolą kupić tabliczkę z imieniem swojego kaszojada niż z napisem "wiozę kaszojada - nie przyjeb".
  • Odpowiedz
: Te naklejki mają chyba na celu wyjaśnienie kierowcy z tyłu dlaczego jedziesz powoli.


@DrTRAPH0USE: 'powoli 'to w pl często po prostu zgodnie z przepisami
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: To są bardzo dobre pytania tylko nie zakumałeś.

Jeden ma naklejkę ze zwierzętami z napisem nie krzywdź. Inny ma rybaka bo łowi ryby, inny motocykl jeszcze inny jakiś tekst, ktoś ma rybkę bo jest chrześcijaninem.

@przegladacz I wszystkie te naklejki są tak samo idiotyczne. Jestem w stanie zrozumieć jedynie, że sam dzieciak chciał żeby nakleić bo ma frajdę, że wszyscy wiedzą, że on jedzie. Każda inna próba bronienia tych naklejek
  • Odpowiedz