Wpis z mikrobloga

#przegryw #samochody #motoryzacja

ZBiliża się lato, w planach mam wyjście z przEgrywu więc przydałby się samochód.
Przez 4 lata pracy u Janusza udało mi się uzbierać 90k na wymarzony samochód (mieszkam ze starymi i nie wydaję na nic).
Teraz muszę wybrać między BMW 430i a Mustangiem 3.7.
Bete przerobię wizualnie na M4 więc efekt będzie jeszcze lepszy.

Na który samochód bardziej polecą blachary i który wam się bardziej podoba?
xmadesio - #przegryw #samochody #motoryzacja

ZBiliża się lato, w planach mam wyjście...

źródło: cars

Pobierz

Który

  • Mustang 3.7 34.0% (160)
  • BMW 430i 66.0% (311)

Oddanych głosów: 471

  • 46
  • 1
Ja bym na twoim miejscu wydał na medycynę estetyczna po #!$%@? ci takie auto ?


@Dejw983: Najważniejsze zostało ogarnięte a furka to jako nagroda za te stracone lata.

na mieszkanie wydaj a nie za zasłonką starego będziesz szony przyprowadzać to cię wyśmieją xD

@Czerwone_Stringi Mieszkanie się wynajmie jak robotę zmienię.

Tak wygląda bieda, proszę państwa.


@Zoodiak: Tak wygląda leczenie komplesków w których siedziałem kilka ładnych lat
@xmadesio

Nie wydawaj tego na furę XD Zęby sobie wybiel licówki etc XD
Plus wyprowadzka wynajęcie mieszkania w wojewódzkim i nowa praca... Wtedy prawdopodobieństwo znalezienia partner wzrośnie kilkaset krotnie XD

A jak chcesz koniecznie auto to ja bym brał Audi A7 albo A6 C7 w S-Line

a z tych dwóch BMW raczej
@xmadesio: Wez sobie lepiej jakiegoś cadillaca cts i wtedy nawet seby będą kibicować ich karyna żebyś je zrobił bo też będą chcieli zobaczyć taki samochód xD te ładne ale imo oklepane i chyba cadillac lepiej cenę trzyma
@xmadesio: przykro mi ale nawet blachary dotknęła inflacja xD szony lecą teraz na fury pokroju nowego Porsche i lepsze, no chyba że gdzieś na wioskach albo pomniejszych mieścinach, w większych jest za duża konkurencja bananowych oskarków
@xmadesio: to tak przy becie będziesz miał większa koszta, mustang to jest premium auto ale tylko w oczach polaczka w Ameryce jeżdzą tym normalnie pracownicy fizyczni i w stanach mustang mijany na ulicy jest tak samo zauważany jak u nas passat więc będzie tańszy w utrzymaniu ale też coś za coś. Skoro jak sam mówisz odkładałeś latami na fajną furke to pewnie zależy Ci żeby w środku mieć luksus i mustang