Wpis z mikrobloga

@CarCezar4: jak się dowiesz to bardzo Cię proszę daj znać. Kiedy miałem Q5 i to był najlepszy telefon z moich wszystkich. Niestety przejechałem go samochodem xD Zastanawiam się czy sobie nie kupić Q20 jako telefon zastępczy i z sentymentu, no ale właśnie jakieś minimum rzeczy musiałoby działać (jak np. mapy google właśnie).
@dziczyznaa: niby Hindusi na YouTube odpalają na tych BB Sklep Play Googla albo ładują jakieś aplikacje androidowe przez kartę pamięci. Zastanawiam się tylko, czy w ogóle połączę się z internetem bez aktywacji urządzenia, bo serwery już 3 lata są wyłączone. Ja nigdy nie miałem BlackBerry, więc nie wiem jak to wyglądało.
@CarCezar4: działać będzie:
- wbudowany mail
- mms
- sms
- połączenia telefoniczne
- przeglądarka praktycznie nie będzie funkcjonalna chociaż niektóre strony jeszcze się uruchomią. O wykop.pl zapomnij. Odkąd wycieli wykop.pl/i nie działa.
- aplikacje możesz sobie ściągnąć z forum crackberry, paczkę no ale tam jest tylko garstka którą wyciągnęli póki się dało.
- obsługa dlna działa - jest wbudowana
- udostępnianie plików w sieci działa - wbudowane
- synchronizacja kontaktów,
Jak sprawdzić czy jest wyrejestrowany jak będę miał w rękach telefon?


@CarCezar4: nie wiem niestety.

dzięki. Czyli niewarto ????


@dziczyznaa: filmik zrobiony z punktu widzenia użytkownika androida. Wrzucanie plików robi się albo po kablu albo na telefonie uruchamiasz udostępnianie zasobów i normalnie telefon po sieci jest widoczny. Zatem brak linka/blenda to nie problem jeżeli chodzi o pliki.
Film jednak nie pokazuje najważniejszego. Jak obejście problemy z pierwszym uruchomieniem telefonu po